• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predlog - brisanje negativnih starijih od 5 godina
Trebalo bi ostaviti kako je sada, jer je ovo sada neka sredina.
Ali svakako sam protiv brisanja negativnih, posebno negativnih ocena dobijenih od kupaca, jer kad dobijete negativnu ocenu od kupca i ona ostane, žalite se Limundo timu i on proceni da je negativna ocena opravdana, to znači da je taj profil prevario ili pokušao da prevari nekog kupca. Kad kupac odustane od kupovine svakako treba dobiti negativnu, ali šteta nije prevelika, osim izgubljenog vremena prodavca, koji je ovde svakako zbog kupca. Ma koliko pozivnih imao posle toga ovo treba ostaviti kao opomenu da ljudi prolaze u saradnji sa tim članom.
Ja imam 100% pozitivne ocene, i sada, posle više stotina transakcija i saradnji sa više stotina različitih kupaca i prodavaca mi to stoji kao opomena da ne smem da se opustite i da uvek moram ispoštovati drugu stranu.
Možda bih uveo pravilo da morate detaljnije objasniti zašto dajete negativnu i da ako Limundo tim briše nekom negativnu, zbog lošeg opisa negativne ocene, treba kontaktirati osobu koja je dala tu negativnu za detaljnije razjašnjenje ili da ga osoba sama ispravi ocenu ako je pogrešno ocenila nekoga.
Uspeh svake platforme za prodaju je u velikoj meri zasnovan na poverenju dobijenih ocena korisnika

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Predlog - brisanje negativnih starijih od 5 godina - od bakicn - 21.07.2019 13:19

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)