• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predlog - brisanje negativnih starijih od 5 godina
pa dobro onda mi reci zasto odmah posle te negativne njega vise nema, 24 mi dao negativnu i od 25og ga vise nema ni na nalogu. Nije ni ulazio na nalog od tog dana a ne da je jos nesto kupovao ili prodavao !!!
Mislim da je bez veze da se prepucavamo jer svako gleda iz svog ugla !
Ja sam eto 100% siguran da je to 2 nalog al ok,
Al komentar za negativnu je stvarno smesan, a kao sto sam i napisao i onda da napisem i sada !
Taj predmet sam prodavao bez garancije, al sam ipak izlazio u susret mnogim clanovima kojima je ispravljac koji je bio stvarno los, zamenjivao iste uvek i svima !
A on mi se nije uopste obratio niti bilo sta, vec je odmah zabiberio negativnu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa jbg mozda sam lud ili glup al limundo tim je to odmah morao obrisati, ako na predmet nema garancije, ne moze se ni dati negativna po meni, al kao sto rekoh ovde kao i svuda radi o lovi !
Al ovaj put su se zeznuli pogresnog su podrzali !!!
Ja bih jos uvek prodavao i imali bi mnogo vise koristi, nego od ovog clana kojeg vise nema odaaaavno od 2012g.
Imas ocene od svih koji su taj predmet kupili pre njega, ja kupio seriju i video da taj ispravljac ne valja i taman narucio druge ispravljace i ovaj ne znam kako da ga nazovem, dao mi negativnu, Ja se zalio vise puta LT timu al oni me otkacili ladno, ja sta cu onako revoltiran vratim sve one ispravljace i prekinem svaku prodaju na limundu !
Ma ne zelim bre da se spustam tako nisko da me neko opisuje kao prevaranta sa mojih 60 godina !
U zivotu nisam nikoga prevario, a radim i u svom mestu kao serviser, voleo bih da mozes da pitas sve koji su bili kod mene da li su zadovoljni ili ne !
Kao sto vec vise puta pisem i vec sam sebe nerviram jer znam da pisem bez veze, jer LT zabole za necija pisanja i zalbe !

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Predlog - brisanje negativnih starijih od 5 godina - od yuga - 03.11.2019 22:08

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)