• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drastičan pad Limundo posećenosti
Sa jedne strane verovatno ima malo i zasicenja,sto je normalno kod sajtova (ili lokala,kafica...) koji rade dugi niz godina.
Drugi razlog je,bar koliko cujem zalbe od kolega,relativno komplikovana i dugotrajna kupoprodaja sa dosta pravila koja se moraju ispostovati a malo zastite koju pruzaju.I troskovi,naravno.

Evo primer - ukoliko kupim veceras nesto preko oglasa prva stvar koju sutra radim je da trcim do banke da uplatim jer ukoliko to ne ucinim u razumnom vremenu vrlo lako se moze desiti da bez predmeta ostanem je ga je prodavac prodao drugome posto ga nista ne obavezuje prema meni.Takodje,ako prodam nesto opet je prva stvar da to posaljem jer ako odugovlacim kupac moze odustati i kupiti na drugom mestu.I za sve to vreme artikal je dostupan i ostalima pa u slucaju odustajanja sa bilo koje strane steta je minimalna.

Ovde to nije slucaj.Ovde se cesto ceka treci dan za javljanje uopste.Desilo mi ne jednom da za stvar koja mi treba "juce" saznam tek posle kupovine da prodavac salje svoje predmete jednom nedeljno jer mu je tako zgodno a pravilima dozvoljeno.Kupac rasteze placanje do maksimuma,tumaceci da je rok zavrsetka zapravo rok za ocenjivanje a prodavac ceka jer sta drugo da radi kad mu je predmet "vezan" ovde...opcija mu je da ceka ponovo,da se bori sa "osvetnickom" negativnom... uglavnom cekanje izbeci ne moze.

Sve to ljudima koji se ozbiljnije bave prodajom ili imaju potrebu za necim smeta.Oni zele brzu i efikasnu realizaciju.Zele i zastitu,naravno,ali ne zastitu po cenu cekanja danima i mesecima na kupoprodaju.Zele da prodaju/kupe danas a sutra da imaju novac ili predmet.Ukoliko ga nemaju sutra onda zele priliku ponovo prekosutra a ne za nedelju,dve ili mesec dana.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Drastičan pad Limundo posećenosti - od bobpp - 06.11.2019 14:31

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)