• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drastičan pad Limundo posećenosti
(11.11.2019 18:37)LiMuBaj Piše:
(11.11.2019 18:22)mirjanamama Piše: Limeni, baš si ga promašio!!!!

Alexa.com ne meri koliko je ko u kafani. Imaš ovaj podatak:

Trenutno imamo 8.450 članova

Najviše na okupu nas je bilo 268!
To je bilo: 09.05.2016 u 21:58
Na 1.000.000 članova sajta.
Da li ti se čini poražavajućim taj podatak?

nisam ja promašio ništa, ja ovde odavno govorim da nema milion članova ni blizu ako 50% članova ima 0 ocena kakvi su to članovi pa onda dupli i lažni nalozi 200.000 članova plafon, ma retko ko ima više od 10.000 jedinstvenih ocena i to nešto govori jer važno je i koliko ima aktivnih članova a ne mrtvih slova na papiru , a ne zanima većinu kafe već da kupi šta mu treba i da proda ostalo ga ne zanima

i stvarno me već nerviraju teme o drastičnim padovima zašto slabo ide itd itd ... totalno pogrešan pristup

treba razmišljati šta ja da uradim i kako da dobrines em da bude bolje meni i mojim kolegama saradnicima

evo ja maksimalno se zalažem kroz aktivnost ovde kako i kroz obimnu prodaju na sajtu a i kupujem pomalo

Ja mislim da kada Nikolić budeo stavljao katanac na limundo ti ćeš biti poslednji koga
će motkom morati da istera...

Elem šalu na stranu...

Cela kompanija limundo očajno posluje, što se da uočiti davanjem otkaza ljudima, napuštanje bitnih ljudi koji su u kompaniji gradili karijere, gašenje limundo keša, poklanjanja oglasinda valjda nekim poljoprivrednicima, bidovi, broj posete badaju li padaju..

Čovek iznad je sve dobro naveo a i alexa ne laže...

Limundo je potrebno jedno veliko temeljno spremanje i osveženje..Videti šta i kako dalje ako ovako se nastavi, bogme limundogradu se ne piše dobro...
Ne zna kapitalizam, šta je to minimalizam.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Drastičan pad Limundo posećenosti - od redwine - 12.11.2019 00:36

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)