• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drastičan pad Limundo posećenosti
(14.11.2019 11:41)redwine Piše:
(14.11.2019 09:46)Mikabika Piše: Čovek je mislio verovatno na ponavljanje aukcije, što je takodje besmisleno

Tako je @Mikabika
Na ponavljanje aukcija sam mislio.

Sramota da na ovo malo sirotinje što je ostalo uzimaju % na ponavljanje + provizija.

Neka se odluče ko na ods-u ili da plaćamo ponavljanje aukcija ili provizju na prodati predmet oba da se plaćaju je preskupo pogotovo ako neko ima veliki broj aukcija....

Ja se izvinjavam - misli čitam parnim četvrtkima, a inače mogu da raspravljam o onome što se govori ili piše.
Ko to MI da plaćamo - za osam godina nisi nikad ništa prodao?
Samo nek se priča je l' da?

A da je preskupo i glupo ponavljanje aukcija - jeste, to se slažem.

(14.11.2019 12:13)LiMuBaj Piše: zašto bi bilo ko ponavljao aukciju ?  a postoji fiksna cena i kupindo ne razumem ... smisao aukcije je da se proda odmah u prvom krugu zato se kreće od male početne cene pa šta bude ... kome to ne odgovara taj rizik ide na fiksnu cenu i  na kupindo ... ja ako ne prodam u prvom krugu odmah prebacim na fiksnu cenu ili kupindo gde nema provizija na postavljanje i ponavljanje

nije aukcija 999 KO 1000 dinara to je filksna cena koja traje do 10 dana prvo treba razlikovati šta je aukcija a šta nije aukcija ...

Ja bih da ponavljam aukciju.
Zato što se nekad proda iz trećeg cuga - to što TI MISLIŠ da se kreće od niske početne je tvoja stvar - ni blizu nije korisno pravilo ili savet. Postoje predmeti za koje su zainteresovani jedan ili dva čoveka - za to je besmisleno staviti nisku početnu jer će otići po niskoj početnoj.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Drastičan pad Limundo posećenosti - od serjoza - 14.11.2019 12:33

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)