• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drastičan pad Limundo posećenosti
(14.11.2019 13:11)Mikabika Piše: A po fiksnoj ceni vrti u krug kad istekne mesec dana, tu se ništa ne menja

I ja sam za ponavljanje aukcija, desi se da prodam nešto iz trećeg kruga, desi se i da kupim nešto što sam stavila na praćenje a vrti se već drugi, treći put, prošli put sam propustila ili nisam imala keša, isto tako može biti slučaj i sa mojim aukcijama. X puta mi se desilo da zaboravim, zakasnim i aukcija prodje, onda cimam prodavca hoće li opet postavljati predmet, tražim ga...

Tačno. Pored toga, ako se aukcija PONOVI - ista aukcija - videćeš ju u listi želja i možda kupiti.
Ako se ponovo pokreće DRUGA, nova aukcija sa ISTIM perdmetom - gornje nije slučaj.
Tako da je - što se no kaže - Limundo sa naplatom ponavljanja aukcija zapravo pucao sebi u nogu - na uštrb provizije za prodaju naplaćuju ponavljanje aukcija.
Ja sam ranije ponavljao aukcija, ali sa ovim pilićarenjem za par dinara ne pada mi na pamet.
Ak oimaju ikakvu analitiku to će verovatno ukinuti kao i naplatu pokretanja. Ili bar smanjiti na neku simboličnu sumu od 10-20 para.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Drastičan pad Limundo posećenosti - od serjoza - 14.11.2019 13:28

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)