• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem - Pretraga na Kupindu
(14.12.2014 22:57)ljubisa.va Piše: Telefoniranje

Problem 1:
Evo sada sam usao u X kategoriju, bez filtera, bez kljucnih reci, prosto krenuo da listam stranice...
Posle 6 od preko 1000 stranica, vratilo me na pocetak, tj na 1. stranicu.

Problem 2:
To nije prvi put. Desavalo mi se I ranije, vise puta, u istoj kategoriji, bez filtera: pocnem listati I posle par stranica prikazuje da ne postoje predmeti u toj kategoriji (?!!) iako na pocetku prikaza kategorija pokazuje 100ne stranica.

Problem 3:
Jos veci problem vidjam u pretrazi kod svih kategorija. Pocnem listati stranicu po stranicu I uocim isti predmet na vise stranica. Nisam bio lenj, proverim kod prodavca I uverim se da ima samo jedan takav predmet u ponudi.

Problem je I dalje prisutan, da li neko od K tima moze odgovoriti? Kako da prodajemo ili kupujemo kad je pretraga nemoguca?!

Evo na primer sada:
Usao sam u kategoriju "Racunari I Oprema > Desktop Rucunari" koja broji 1002 predmeta.
Pretraga bez ukljucenih filtera je izbacila 30 predmeta, odnosno celu jednu stranicu!!!
Kad ukljucim filter "Sortiraj po ceni opadajucoj" pretraga izbaci 34 stranice iz ove kategorije!?!

Ja sam ovo pomenuo jos prosle godine, u vise navrata, kao I ovde u kafeu. Pretpostavljam da su I drugi clanovi ovo primetili ili su slali slicne poruke. Ovakve I slicne (pomenute) problem vidjam cesto, a ako bih bas pratio I usao u dublju analizu, verovatno bi imalo jos mnogo slicnih situacija I u ovoj, a I u ostalim kategorijama.

Ovaj problem nije samo u navedenoj kategoriji Racunari I Oprema!!!
Ja mogu zamisliti reakciju kupca kad pocne listati predmete I naidje na ovako nesto - Odustace od dalje gnjavaze!!!

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Problem - Pretraga na Kupindu - od ljubisa.va - 18.01.2015 18:31
RE: Problem - Pretraga na Kupindu - od BitterLemon - 27.02.2015 09:49
RE: Problem - Pretraga na Kupindu - od BitterLemon - 28.02.2015 03:02
RE: Problem - Pretraga na Kupindu - od BitterLemon - 23.06.2015 10:00
RE: Problem - Pretraga na Kupindu - od BitterLemon - 04.11.2015 19:10

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)