• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 2 Glasova - 4.5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu
(28.12.2014 23:48)saba Piše: Nedelja, 28 decembar, 22:48,......... 29.806 novih aukcija...... sa provizijama....... baš lepo,
Cetvrtak, 01 januar, 17:55,.......... 27.757 novih aukcija........ pada, i dalje pada.

(29.12.2014 01:12)the_quince Piše:
(29.12.2014 00:23)saba Piše: the_quince pogledah vašu ponudu na limundu, 68 postavljenih aukcija i ni jedna ponuda. Nemojte ni vi mene loše shvatiti, ali, samo da se zna, u Ćupriji, mom gradu gde živim, ima čak 5 prodavnica sekond hand garderobe, i verujte da se utrkuju ko će po što nižim cenama ponuditi garderobu kupcima. Verujte mi da po nekada te cene padnu i na 50 dinara po komadu. Šta onda reći, da nisu i vaše cene naduvene, da niste i vi malo preterali, kada NEMATE NI JEDNU JEDINU PONUDU.
I kao što rekoh, nemojte me shvatiti pogrešno, samo sam vam hteo ukazati na to, da je SVE STALO, prodaja je totalno zamrla. Trenutna ekonomska kriza koja vlada, velika nezaposlenost, nemaština.... i mnogo drugih faktora utiču na slabu kupovnu moć građana Srbije. Više nema pravila šta ide a šta ne, šta će se sigurno prodati, a šta vrteti mesecima. Po nekada ni početna cena od samo 10 dinara više nije garancija da ćete možda nešto kupiti jeftino, jer obično svi ti koji ta robu koja vreidi, mnogo više, a postave je sa početnom od samo 10 dinara, ili imaju POMAGAČE ili DUPLE NALOGE, pa je početna samo mamac da se upecate i krenete da se nadmećete, a što obično završi, cenom koja je i realna za taj proizvod, i koju su vam izdiktirali i naduli, dupli nalozi i pomagači.

I naravno, limundo tim ne preduzima ništa, već, čak, olakšava učlanjenje gde više nema skoro nikave kontrole, da to slučajno nije dupli nalog. Pala je prodaja, pa nisu ludi da sada kontrolišu naduvavanje i podizanje cena..... jer sve što je veća postignuta krajnja cena, VEĆA JE I NJIHOVA PROVIZIJA I ZARADA. Prijavio sam nekoliko slučajeva pomagača koji pomažu da se cena nabudži, ali NARAVNO, limundo nije preduzeo ništa..... Aukcije su završene, cene naduvena, provizija dosta dobra, pa samim tim i zarada..... Ćute i prave se gluvi, jer ŽIVETI SE MORA, zaraditi se mora, ovako ili onako, SVEJEDNO JE. Bitno je da kaplje.

Moje aukcije jos uvek nisu zavrsene, i naravno, postavljene su sa placenom provizijom, tako da ne mozemo pricati sada o tome da nemam ni jednu ponudu. Stavise, meni se 90% predmeta uvek proda u prvom krugu po ceni koju sam postavila. Mozda zato sto prodajem atraktivne stvari po ja bih rekla vrlo pristupacnoj ceni, uglavnom nove ili minimalno koriscene, tako da se ne bih poredila sa prodavcima koji kupuju na kg u dzakovima pa preprodaju za 50 din po komadu.
Da, da..... a evo kada se udje na vase ocene, opet se moze videti, koliko ste cega i za koje pare prodali, na primer u decembru, ili novembru mesecu.
Da ne ispadne da vas napadam ili sam se okomio na vas, ali mislim da nije bas sve tako, kako vi pricate. Broj novih aukcija na limundu je pao na 27.716, i polako i dalje pada. Nikada ovoliko malo novopostavljenih aukcija kao sada. A "ironicno" mogu da kazem jos nesto: ZA TILI CAS PRONADJEM ONO STA TRAZIM< JER LIMUNDO NIJE PRETRPAN, NA LIMUNDU JE SAMO KVALITETNA ROBA, PA I KADA NESTO LICITIRAM, A IMA POCETNU CENU OD 10 DINARA, ROBA OBICNO DOSTIGNE REALNU CENU, ali ne zahvaljujuci, zainteresovanim kupcima koje ta roba interesuje, vec obicno uz pomoc ili duplih naloga, ili pomagaca, koji naduvaju cenu. Danas sam cak imao prilike da vidim vestacko podizanje cene i kod kolornih razglednica cija je pocetna, ALI I REALNA cena oko 10 dinara, da pomagaci, naduvaju cenu. Ali, izgleda da je kupac bio lukav, pa stavio samo pocetnu cenu, i nije se upecao.
PAMETAN ČOVEK MOŽE I OD BUDALE DA NAUČI NEŠTO, A BUDALA NE MOŽE DA NAUČI NIŠTA NI OD NAJPAMETNIJEG...

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od BitterLemon - 19.06.2015 14:43
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od BitterLemon - 19.06.2015 20:15
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od BitterLemon - 20.06.2015 12:48
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od BitterLemon - 13.12.2014 23:45
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od BitterLemon - 15.12.2014 13:54
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od BitterLemon - 17.12.2014 12:56
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od BitterLemon - 17.12.2014 15:19
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od BitterLemon - 17.12.2014 15:30
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od BitterLemon - 18.12.2014 12:58
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od BitterLemon - 18.12.2014 13:35
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od BitterLemon - 18.12.2014 13:41
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od BitterLemon - 18.12.2014 13:49
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od BitterLemon - 20.12.2014 09:58
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od BitterLemon - 20.12.2014 10:18
RE: Da li ste aukcijski smisleni na akciji? - od BitterLemon - 20.12.2014 11:14
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od saba - 01.01.2015 18:56
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od BitterLemon - 13.01.2015 21:32
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od BitterLemon - 17.01.2015 12:51
RE: Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu - od BitterLemon - 18.01.2015 11:20

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)