• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poruke kupcima nakon prodaje - Primeri
Moji ˝sabloni˝ - manje vise slicno kao i  kod drugih kolega (naravno, nepotrebno se brise iz poruka) :

- kao prodavac :
Vasa uplata je legla.

Pošiljku za Vas sam predao na Poštu, a broj posiljke je:

RE162705507RS

To ce danas sutra krenuti odavde, i kod vas je verovatno vec naredni radni dan.

Predmet je adekvatno obezbedjen od loma, dobro ususkan i upakovan s moje strane, tako da, ako eventualno primetite neka ostecenja na pakovanju, odmah proverite sadrzaj i u slucaju nekih ostecenja odmah reklamirajte radniku od koga preuzimate posiljku i napravite zapisnik o tome.

U svakom slucaju se javite kad preuzmete posiljku ili samo dajte ocenu, da znam da je sve u redu, pa da razmenimo ocene.

Pozdrav Sasa

- kao kupac:

Čestitam na prodaji

Molim vase podatke za uplatu, na racun u banci. Koja ste banka?

Zamolio bih vas da mi predmete, nakon uplate, posaljete u jednoj posiljci, kao preporuceno pismo (sa pracenjem), bez ikakvih posebnih i dodatnih usluga, kako bi cena transporta bila minimalna, odgovarajuca masi posiljke.

Zamolio bi vas da premerite posiljku, odnosno definisete koliko ce biti troskovi postarine, a ako nemate uslova, mozete mi i prvo poslati, pa javiti koliko je izasla postarina, a ja cu vam sve zajedno odmah uplatiti, ozbiljan sam limundovac.

Naravno, mozete uracunati i troskove obicne - odgovarajuce koverte, ako tako pakujete i saljete.

Predmete mi, nakon uplate, mozete poslati postexpressom, bez naznacavanja vrednosti posiljke i sa oznacenim rokom isporuke do 19.00, kako bi cena transporta bila minimalna, odgovarajuca masi posiljke. (Dakle bez ikakvih posebnih i dopunskih usluga)

Pozdrav Sasa
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Poruke kupcima nakon prodaje - Primeri - od BitterLemon - 22.12.2014 21:17
RE: Poruke kupcima nakon prodaje - Primeri - od BitterLemon - 25.12.2014 22:03
RE: Poruke kupcima nakon prodaje - Primeri - od BitterLemon - 25.12.2014 22:13
RE: Poruke kupcima nakon prodaje - Primeri - od BitterLemon - 05.05.2015 14:56
RE: Poruke kupcima nakon prodaje - Primeri - od sasacv68 - 05.05.2015 20:33

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)