• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poruke kupcima nakon prodaje - Primeri
Ja sam dugo "brusio i polirao" poruku kupcu kako bi bila kratka i razumljiva pa sad procenite kako sam uspeo. Ako se nekom dopada - slobodno ju može koristiti što se mene tiče. Naravno - ovo je slučaj uplate unapred na račun i bez preporučenog slanja ili pouzeća.

???
Hvala na kupovini. Izlicitiranu sumu uplatite na moj račun kod banke TE I TE:
BROJ RAČUNA
Prilikom uplate obavezno navedite svoj nadimak sa Limunda ili ime, podsetite me ovde porukom kada uplatite pa Vam šaljem PONUĐENE KURIRSKE SLUŽBE na adresu sa Limunda, ako ne navedete neku drugu. Poštarinu plaćate na prijemu.
???
JA (u mom slučaju ime - ne nadimak sa Limunda)

Upitnici stoje za način obraćanja i pozdrav - neko preferira  "poštovani" ili "poštovanje", neko obraćanje po imenu - stvar izbora. Takođe neko voli "pozz", neko "srdačan pozdrav" itd., ali naglasak je na konciznosti i informativnosti same poruke.
Sa iole razumnim kupcima nisam imao problema u komunikaciji sa ovim obrascem. One koji žele pouzeće za koje je naglašeno da ga nema u opcijama ne računam.  Smile
A za podsećanje ima jedan sitan jezički trik: "Možda Vam je promakla moja poruka od... JUČE, PREKJUČE, PRE 5 DANA... pa ću ponoviti..." Saradnika ste podsetili, ali ste ukazali poštovanje jer je možda "mnogo zauzet" (sasvim moguće), dali ste do znanja da ne želite da čekate, ali ljubazno i uz mogućnost da druga strana elegantno izbegne konflikt i povinuje se pravilima.
Lepa reč i gvozdena vrata otvara... o pajseru da i ne govorimo.  LOL

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Poruke kupcima nakon prodaje - Primeri - od BitterLemon - 22.12.2014 21:17
RE: Poruke kupcima nakon prodaje - Primeri - od serjoza - 22.12.2014 23:59
RE: Poruke kupcima nakon prodaje - Primeri - od BitterLemon - 25.12.2014 22:03
RE: Poruke kupcima nakon prodaje - Primeri - od BitterLemon - 25.12.2014 22:13
RE: Poruke kupcima nakon prodaje - Primeri - od BitterLemon - 05.05.2015 14:56

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)