• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poruke kupcima nakon prodaje - Primeri
(22.12.2014 23:09)Vesic1 Piše: Ja bih cekao dok se ne javi, jer kupac je duzan da javi kada uplati.

Vesicu druze kako objasniti da sam imao uspesnih kupoprodaja bez ikakvog kontakta od strane kupca , covek pobedio i cuti ja posaljem poruku kako se placa i koliko on uplati (stigne mi sms od banke ) ja posaljem njemu stigne (pracenje posiljke) i dalje cuti ali uglavnom oceni , zato vec u prvoj poruci obavestavam kupca o slanju jer 50% clanova nikad nekaze mozete poslati vec uglavnom napisu uplaceno ili (nista) i to je to jer ako prodavac ima 3 dana da posalje kako da ceka 10 dana da se neko smiluje da kaze moze slanje znaci cim je kupio i platio treba da mu posaljem osim ako ne javi saljite tad i tad jer nisam kuci ovih dana i slicno...

neki su se clanovi cudili koliko brzo posaljem bukvalno 5 minutra nakon uplate (kad uspem uspem ne uvek)

bilo je par slucajeva da mi ljudi jave adresu za slanje a ja vec poslao (i to uglavnom sat dva nakon slanja (jer vidim da je uplaceno)znaci par dana nakon kupovine mogli su 100 puta da jave adresu )

pa nisam ja detektiv ko ima razlicitu adresu neka javi odmah...

zato sam i napisao odu kupcu

odlomak:

ako su ti podaci razliciti od onih sa Limunda
javi prodavcu adresu odmah da posiljka ne zaluta
neka kupovina tvoja bude srecna i bez kraja
od srca ti zelim uspeh i Srdacan Pozdrav od LiMuBAj-a

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Poruke kupcima nakon prodaje - Primeri - od BitterLemon - 22.12.2014 21:17
RE: Poruke kupcima nakon prodaje - Primeri - od LiMuBaj - 23.12.2014 23:42
RE: Poruke kupcima nakon prodaje - Primeri - od BitterLemon - 25.12.2014 22:03
RE: Poruke kupcima nakon prodaje - Primeri - od BitterLemon - 25.12.2014 22:13