• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako "oceniti" lošu saradnju?
(05.01.2015 22:42)Ssvettlana Piše: Blistok, nećete se ljutiti što sam malko zavirila, pa videla da sve kupce ocenjujete sa Sve po dogovoru. Svaka preporuka za kupca. , Vama svakako i ne treba neka skala. Po Vašem komentaru sve saradnje koje ste ostvarili su po dogovoru... bez razlike. Ja bih volela da mogu da ocenim saradnju sa nekom ocenom, jer komentare pozitivnih ocena možda čitamo na prvoj strani, retko se vraćamo nazad, pogotovo (kao kod Vas), ako se ne vidi na koji se predmet odnosi ocena..

U ovom slučaju sam ja onaj sa jeftinijom ulaznicom Smile Moraćete malo da mi pojasnite. No prvo, normalno da se ne ljutim što ste "zavirili" Smile To što se vidi jesu javni podaci. Što se tiče ocena - u početku dok sam bio kupac sam se potrudio da svaki opis ocene bude jedinstven i ličan ali sada jednostavno nemam mogućnosti za tako nešto. Ima kupaca koji su mi dragi i koji su mi ostali u sećanju, ponekad čak i dodam u oceni neki ličniji ton ali kada dajete po 100 ocena nedeljno onda je malo teže da nađete vremena za lično. Što se mene tiče sve te saradnje i jesu po dogovoru. Kupac je platio i on je svoj deo dogovora ispoštovao. To je njegova jedina obaveza i ja (u trenutnom sistemu) i ne mogu da tražim ništa više. Da li je bila prijatna saradnja ili ne to je druga stvar i za to ne postoji rangiranje niti kriterijumi. Inače upravo sam dobio svoju prvu negativnu "BEZOBRAZAN" Smile Od člana koji je pobedio na aukciji koja je završena 18.12, a on mi 19.12 javlja da ide na odmor i da ne može da kupi pre 05.01, prihvatim to i čekam. Danas kada sam došao sa posla zatičem dve poruke od njega, u prvoj pita kada šaljem (mada nije uplatio) a u drugoj (dva sata kasnije) me nervozno pita zašto mu se već ne javljam kada me traži. Na moj odgovor da sam bio na poslu, da tamo nema interneta i da ako sam ja mogao da sačekam 18 dana može i on dva sata a da ću mu poslati posle uplate na račun ili LC mi odgovara da sam bezobrazan i da će platiti jedino pouzećem. Normalno, rekao sam da ću u tom slučaju da dam negativnu i da ponovim aukciju. Odgovor mi je dat u oceni Smile E sad, ajde da ocenimo ovu saradnju.
A da, umalo da zaboravim, nisam skontao vašu zadnju rečenicu. Upravo sam ušao u 16 sat kako sam u akciji tako da ne žurite sa odgovorom. Možda ujutro, kada malo odspavam, mi se uključi i ona četvrta siva ćelija Smile

Citiraj

Poruke u ovoj temi
Kako "oceniti" lošu saradnju? - od serjoza - 28.12.2014 17:18
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 29.12.2014 12:50
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 29.12.2014 13:53
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 29.12.2014 14:12
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 29.12.2014 20:02
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 30.12.2014 13:54
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 05.01.2015 21:07
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 05.01.2015 21:32
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od blistok - 05.01.2015 23:42
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 17.04.2015 20:50