• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako "oceniti" lošu saradnju?
Slicnu sam situaciju imao ja kada sam kupovao biciklu za sestricinu.
Na oglasu roza bicikla, lepa, u opisu kaze da sve radi i da je u top stanju.
Ja potvrdim kupovinu i odem da je uzmem. Posto idem po sistemu cast svakom-poverenje nikom, odlucim da je ispregledam. Covek inace ima oko 60 ocena sve pozitivne.
Prvo sto sam video da bicikla izgleda mnogo gore uzivo, jasno mi je bilo da je postavio neke stare slike kada bicikla nije bila izgrebana i zardjala. Preko toga bih i nekako presao.
Onda kako sam krenuo da je pregledam uocio sam razne luftove i na kraju da je probam, kad ono pedale se okrecu, ali bicikla se ne mice. Prodavac krece da se vadi kako treba da se presalta (do tada nisam znao da bicikla moze da se izbaci iz brzine Big smile), nego naravno, dokazem mu ja da nije u pravu i odustanem od kupovine, jer bez jedno 2000din ulaganja, ona nije mogla da funkcionise.

Ono sto me je kasnije najvise iznerviralo, je to sto je okacio isti bicikl, sa istim slikama i napisao je opis da salje iskljucivo posle uplate Post netom i da reklamacije ne prima. Pre toga sam razmisljao da li je on znao za kvar, mislio sam da se mozda ne razume, medjutim on je cist prevarant.
Zanimljivo je i to da sam pratio profil neko vreme i stigla mu je ocena:
''za brzu saradnju pohvale.ali za opis predmena negativna.Uopste nije tako izgladao kako je na slici. ''

99% sam siguran da je to bilo za tu biciklu, cak sam i kontaktirao tog clana da ga pitam iz radoznalosti, medjutim odgovor nisam dobio.

Inace, nije pokusavao da mi da negativnu ocenu, izgleda da je oprostio 200-300din provizije.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
Kako "oceniti" lošu saradnju? - od serjoza - 28.12.2014 17:18
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 29.12.2014 12:50
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 29.12.2014 13:53
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 29.12.2014 14:12
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 29.12.2014 20:02
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 30.12.2014 13:54
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 05.01.2015 21:07
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 05.01.2015 21:32
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 17.04.2015 20:50
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od Vesic1 - 17.04.2015 22:17