• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako "oceniti" lošu saradnju?
(28.12.2014 17:18)serjoza Piše: Da pojasnim - mislim na saradnju koja je završena uspešno i nužno sledi pozitivna ocena bilo kupcu ili prodavcu, ali se na primer otegla van rokova, saradnik bio neljubazan i težak za saradnju ili neki drugi razlog. Šta napisati U KOMENTARU OCENE?
Na primer evo moj frišak slučaj (daj Bože da se završi na pozitivnu). Kupio sam predmet na aukciji, kontaktirao odmah, čovek se ne javlja, kontaktirao ja opet pred istek roka on se javio i treći dan mi javio račun. Ja uplatio sledeći dan (dan 4.), prođe još 3 dana - ja pitam kad će poslati. Sutradan UVEČE javlja da taj dan nije stigao (petak - dan 8.) sutra će. Sutra uveče (dan 9.) pitam je li poslao (jeste subota uveče, ali eto - pitam) i odgovor. "Poslao sam u petak"!?!  Bravo  Facepalm Ja tražio broj pošiljke (PE je u pitanju) i sad ga nema na Limundu.
I sad - ako stigne predmet... nije to to i rokovi su probijeni krivicom prodavca. Kako da kažem - iz poštovanja prema svim onim profesionalni, ljubaznim, dobrim prodavcima koji se jave odmah i za 2 dana je predmet kod mene nije pošteno ovakvu saradnju komentarisati isto.
Kažem - nije važan ovaj konkretan slučaj nego samo kao ilustracija - verovatno i ostali imaju slična iskustva pa pitam.
KAKO TO KOMENTARIŠETE U KOMENTARU UZ OCENU? Imate li neku foru ili samo "Sve ok", "Pozitivna"?

Nemam vremena da citam temu od pocetka, ali imao sam bas slican slucaj i evo kako sam ja ocenio.

''Kupljeno 17. , uplaceno 19. , stiglo danas 25.
Roba je u opisanom stanju. ''

Ja ovde ne vidim negativan komentar, samo sam napisao sta je bilo Wink

Citiraj

Poruke u ovoj temi
Kako "oceniti" lošu saradnju? - od serjoza - 28.12.2014 17:18
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 29.12.2014 12:50
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 29.12.2014 13:53
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 29.12.2014 14:12
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 29.12.2014 20:02
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od Vesic1 - 29.12.2014 18:23
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 30.12.2014 13:54
RE: Kako "oceniti" lošu saradnju? - od BitterLemon - 05.01.2015 21:07