• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupac ima pravo na reklamaciju cak i ako je roba u opisanom stanju
(07.02.2015 12:48)CRNI1 Piše: Tolerantan sam i ljubazan,mozda i vise nego je potrebno.Dugo sam na limundu,imam 1300 pozitivnih bez i jedne negativne.I to vise od 90% ocena su za prodaju iz oblasti  tehnike,hi-fi komponente.
Mozete misliti kolika je moja tolerancija,kada su sve pozitivne i to iz ove oblasti.Tu kupac moze da nadje mnogo toga na sta ce da se zali.
I uvek nadjem resenje zajedno sa kupce,i ako dodje do nekih propusta
Ali mislim da neke stvari moraju da se razgranice.
Ja se slazem sa vama da je kupac uvek u pravu,dacu vam jedan primer.

Posaljem uredjaj u perfektnom radnom i vizuelnom stanju,prodat za duplo manje od realne vrednosti,posle par dana dobijem poruku od kupca.

"Stigao mi je vas uredjaj,odlicno je ocuvan,odlicno radi.Ja sam se bacio na otvaranje proveravanje delova.
Ustanovio sam da je na glavnoj ploci sa donje strane,jedan elektrolit mozda menjan.
Kada sam vracao plocu na mesto,ostao mi je jedan kabal za koji nisam siguran gde se kaci.
Sve ostalo sam spakovao kako treba.Kada hocete da vam vratim ovaj vas uredjaj,,

Mislim da je jako nezahvalno prodavati tehniku preko interneta,par puta sam prodao nešto i nisam imao problema,ali svaki put sam strepeo da li će kupac biti zadovoljan,zato tehniku i ne prodajem,moja kategorija su stripovi i knjige,pa se i tu dogode neke reklamacije,ali u zanemarljivom procentu,na skoro 10000 kupoprodaja svega nekoliko reklamacija i naravno da sam kupcima izašao u susret i prihvatio reklamacije iako nisu sasvim opravdane,ali takva su pravila,u svakom slučaju mislim da se svaki problem dogovorom može rešiti,osim u slučaju krajnje bezobraznih i nevaspitanih kupaca prema kojima sam krajnje netolerantan

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Kupac ima pravo na reklamaciju cak i ako je roba u opisanom stanju - od popajrbc - 07.02.2015 13:20

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)