• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupac ima pravo na reklamaciju cak i ako je roba u opisanom stanju
(07.02.2015 12:48)CRNI1 Piše: "Stigao mi je vas uredjaj,odlicno je ocuvan,odlicno radi.Ja sam se bacio na otvaranje proveravanje delova.
Ustanovio sam da je na glavnoj ploci sa donje strane,jedan elektrolit mozda menjan.
Kada sam vracao plocu na mesto,ostao mi je jedan kabal za koji nisam siguran gde se kaci.
Sve ostalo sam spakovao kako treba.Kada hocete da vam vratim ovaj vas uredjaj,,

Siguran sam da se taj deo nikome ne sviđa. Ako si napravio neku grešku onda je normalno da treba da primiš predmet nazad ili nadoknadiš štetu ali da te neko cima samo zato što to nije kako je on zamislio u svojoj glavi ... No, ako to i nisu zakonski uslovi, jesu uslovi firme sa kojom smo sklopili ugovor tako da moramo da ih poštujemo.
I ja sam uglavnom u tehnici, polovnoj, i vrlo dobro znam koliko lako tu može da dođe do problema. Čak i kada je sve perfektno pregledano i testirano, to je polovna stvar i pitanje je da li će rešiti da se pokvari sutra ili za dve godine. Tako da su u toj kategoriji problemi sastavni deo posla.
Na svu sreću ovakvog bisera još uvek nisam imao među kupcima. Jedini pravi odgovor je - čim vratite predmet u stanje u kojem vam je i poslat i platite poštarinu za povrat. Jedini mogući (ovde) odgovor je - možete ga vratiti sutra. Staviti ga u blokadu i kada se dođe do broja 50 daviti LT da povećaju taj broj .

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Kupac ima pravo na reklamaciju cak i ako je roba u opisanom stanju - od blistok - 07.02.2015 14:18

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)