• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 6 Glasova - 3.17 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DRUŽENJE (muzika,filmovi,slike>>>....)
Svi smo u nekom momentu bili zaljubljeni do ušiju. Dosta nas je, nažalost, saznalo i kako izgleda kada ti se srce slomi na hiljade komada kada druga strana više ne uzvraća tu ljubav. Neki od nas su verovatno tada uradili ili rekli neke stvari koje nisu korektne ili su čak zle ali ovo što se desilo jutros (i ne samo jutros) nema veze sa ljubavlju. pa čak ni sa nekom normalnom ljudskom emocijom.
Ne znam šta je gore, to što u ovoj državi postoji ??? (ne mogu da smislim dovoljno jaku reč da stavim umesto upitnika) kreatura koja je sposobna da uradi tako nešto, već očito postoji i gomila njih koji ne samo da podržavaju takva dela već su spremni da ih i sami počine.
Koji deo od jedne tako kratke reči kao što je "Ne", muškom svetu nije jasan ??? Ili da je robovlasništvo na ovim prostorima ukinuto još pre više vekova, "čak" i ako su ženske osobe u pitanju. Ne govorim o dosadnom nabacivanju, uvredama ili širenju tračeva kada se popije "korpa", pa čak ni nekom fizičkom nasilju... mada sve to bi trebalo da bude sramota za muško da uradi i trebalo bi da bude sankcionisano od strane države. Već govorim o oduzimanju nečijeg života. Mogu da podržim samoodbranu, pa donekle da shvatim i rat (mada posle svega što sam/smo doživeo/li 90-ih i to sve teže mogu da svarim ali ... No, ovo, ovo je jednostavno previše ... Zatvaranje očiju pred tim da u našoj okolini postoji nasilnik koji nije pod nadzorom države (na ovaj ili onaj način) pod izgovorom da je to "njihova" stvar i da ne treba da se mešamo u to ne čini nikome uslugu. Na prvom mestu tim žrtvama, zatim onome ko čini zlo (jer očito nije baš sasvim čitav u glavi) a u krajnjem slučaju ni nama, jer sledeći put mi možemo biti ti koji sede u kafiću ili živimo u kući pored kada neka opet takva ??? kreatura krene da puca.

Posle vesti o toj nesreći sam pročitao ovu vest :

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/crna-s...ak-2335385

Od početka godine ??? Pa šta je sledeće ? Dobićemo zakonsko pravo da kamenujemo sve one za koje samo pomislimo da su nam ukaljali "čast" ? Naravno, samo ako je žensko u pitanju, ako je muško onda ćemo da ćutimo kao ...
No, najgore (ako se izuzmu izgubljeni životi) je ovaj sledeći tekst u kome se pojavljuju oni koji tako nešto opravdavaju ????

http://www.kurir.rs/crna-hronika/monstru...ak-2335411

Ono što ću reći na ovo nije košer, demokratski, pa čak ni civilizovano ali moram da priznam da jedino hejteri (pogotovo ovakvi) uspevaju od mene da izvuku najgore - voleo bih da u ovoj državi i dalje postoji dobra, stara, narodna milicija, koja je prvo ubila boga u tebi a onda pitala "Izvini, koliko ima sati, moj sat je stao" i da mu ode na vrata pa kada završi sa njim da ga onda preda onima, sadašnjim, stvarno civilizovanim stručnjacima da vide kako mogu da mu poprave psihu i pomognu da postane koristan deo ovog društva umesto da ostane degenerik koji kalja muški rod.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: DRUŽENJE (muzika,filmovi,slike>>>....) - od BitterLemon - 03.12.2014 15:29
RE: DRUŽENJE (muzika,filmovi,slike>>>....) - od BitterLemon - 07.01.2015 15:16
RE: DRUŽENJE (muzika,filmovi,slike>>>....) - od BitterLemon - 28.01.2015 01:17
RE: DRUŽENJE (muzika,filmovi,slike>>>....) - od BitterLemon - 27.02.2015 09:37
RE: DRUŽENJE (muzika,filmovi,slike>>>....) - od BitterLemon - 12.03.2015 02:36
RE: DRUŽENJE (muzika,filmovi,slike>>>....) - od BitterLemon - 14.03.2015 19:02
RE: DRUŽENJE (muzika,filmovi,slike>>>....) - od BitterLemon - 29.03.2015 13:34
RE: DRUŽENJE (muzika,filmovi,slike>>>....) - od BitterLemon - 22.04.2015 14:30
RE: DRUŽENJE (muzika,filmovi,slike>>>....) - od BitterLemon - 02.05.2015 21:09
RE: DRUŽENJE (muzika,filmovi,slike>>>....) - od BitterLemon - 03.05.2015 14:14