• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 4 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smanjenje provizije na Limundu
(20.04.2015 17:33)BitterLemon Piše: Људи, нисам знао где ћу ово па ајде овде, повод за писање јесте занимљивост а уједно је и забрињавајућа и поражавајућа информација за мене као заљубљеника у Лимундо. Поставио сам јутрос десетак предмета на једном конкурентском сајту(нећу да рекламирам да не кажу да сам злурадан), да видим како тамо иде и како функционише, јер овде ми је у последње време мртвило и по прегледима и по продаји. Прво што сам приметио је да је врло брзо било доста прегледа, док овде зна данима да стоји без истих а друго што сам приметио је да сам продао 3 предмета и да су два већ преузета а још се није ни смркло!!! Притом нико ме не вуче за рукав ни за какву провизију. Људи, нешто мора да се мења овде, па ја сам од јутрос само на провизији уштедео приближно 400 динара а један предмет сам продао скупље него што сам га овде месецима продавао безуспешно. Једина разлика је што је контакт огласног типа, зову људи телефоном, нисам неки љубитељ разговора путем телефона али прогутаћу то зарад бољитка.
Мора нешто да се мења, очигледно је да одавде не иду само продавци већ и купци, јер не знам како другачије да објасним ово. Купци ће се навратити ако се и стари продавци врате, а стари велики продавци неће да дођу ако им само за постављање предмета требају хиљаде динара па плус и провизија после. Једна стварно велика молба да се почне са мењањем овде, али на боље, почев од тога да се учине уступци који ће вратити велике продавце овде а са њима и купце, јер ја тек сад видим колико је овде замрло и због чега је моје окружење више прихватило тај други сајт.

Молим вас да ово не узмете као злурад коментар, већ да озбиљно размислите о својим будућим корацима, да вратите стару славу Лимунда, јер они који овде то већ дуго чекају губе стрпљење.
Ekonomska racunica je sasvim jasna i to opredeljuje ljude. Zasto bih ja nekome placao 5000 dinara meseceno tezgu, kad u Knez Mihajlovoj imam besplatnu, gde prodje duplo vise kupaca??? 
Ja sam nekoliko puta naglasavao direktorovu izreku od uvodjenja naplate za postavljanje aukcija: "Vreme ce pokazati ko je bio u pravu". I ja zalim za Limundom iz 2009 i 2010 godine, sa onim dizajnom, kafanom gde smo se druzili, sa trgovinom koja je cvetala. Ovd se sva svelo na dizace, prevare i %%%%%, a ja se tu ne snalazim. 

Citiraj

Poruke u ovoj temi
Smanjenje provizije na Limundu - od s.bogi - 02.03.2015 22:08
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od 999 - 06.03.2015 09:13
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od BitterLemon - 06.03.2015 09:42
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od 999 - 06.03.2015 10:04
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od BitterLemon - 06.03.2015 10:13
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od 999 - 06.03.2015 10:24
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od 999 - 06.03.2015 11:53
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od 999 - 06.03.2015 12:30
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od BitterLemon - 20.04.2015 17:33
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od goran2485 - 20.04.2015 19:21