• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 4 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smanjenje provizije na Limundu
(25.03.2017 12:35)gibica Piše: Tako je to kada svako sebi daje za pravo da komentarise nesto o cemu pojma nema...
Najjeftinija postarina za jednu slicicu ide do nekih 50-ak dinara.
Jedan kupac sokoro nikada ne kupi samo jednu slicicu.
Ako je i slicica u pitanju, to ne znaci da ona vredi samo tih pocetnih 10 dinara....

https://www.limundo.com/kupovina/Kolekci...O/55421663

p.s. Ja samo jos odavno dao predlog kako da se resi hiperpodukcija aukcija sa bezvrednim smecem koje ne vredi ni 10 dinara, ali to limundu izgleda ne odgovara, jer ovako mogu da se reklamiraju kao sajt koji ima veliki broj aktivnih aukcija u svakom trenutku.

opet se moje reci izvrcu i gubi se poenta. prvo, imam apsolutno pravo da iznesem svoje misljenje, pa makar bilo i pogresno. ako sam i pogresio onda se lepo kaze u cemu je greska.

sto se korisnika iznad tice, ne znam zasto bi imalo potrebe da se bilo ko bavi sarkazmom, jer onda to nije diskusija nego provociranje. 

sto se postarine tice, drzao sam se post ekspresa i nisam video u nijednoj varijanti jeftiniju postarinu, mozda drugim nacinom posiljke moze biti i 50 din, ali to je opet bio samo primer

a sto se kolekcionarstva tice, znam sta je kolekcionarstvo, ali se time ne bavim. ja samo kao obican korisnik ovog sajta imam utisak da 90% stvari koji se stavljaju na niske aukcije su krs, a ne kolekcionarski primerci a da nisam 100% u krivu dokazuje i tvoj predlog koji si naveo. Poenta je u tome da ima (po mom vidjenju stotine strana gluposti), ako je nesto kolekcionarski primerak, onaj ko se bavi tim ce znati sta je kolekcionarski primerak

sto se slicica tice, koliko sam uspeo da primetim samo slicice sa fudbalerima spadaju u kolekcionarstvo. ostale nisam video da se pojavljuju. i nisam se bas dobro izrazio, naravno da ne mislim da ako neko zeli jednu slicicu mora da kupi ceo lot. i nisam siguran da je moguce, ali mislim da bi mnogo prakticnije bilo da se lot (ako kolekcija vredi) prodaje u okviru jedne aukcije, sa spiskom i cenom za jednu slicicu, koju ce pobednik izabrati u dogovoru sa prodavcem. tako bi aukcija imala istu svrhu a ne bi bilo stotine nepotrebnih stranica pretrage, jer nisu svi zainteresovanji za kolekcionarstvo. zapravo mislim da vecina nije

@jugana sto se salveta tice, ja stvarno ne vidim sta bi tu mogao biti kolekcionarski primerak osim salveta koje su specijalno izradjene (reklamne, sa nekim obelezjima...) nisam to shvatio kao sarkazam jer one salvete koje sam ja video u pretrazi su dobre samo za kantu za smece. jer ako je to kolekcionarstvo, onda ja idem da kupim sarene salvete, pa ko nema tu saru u kolekciji, dobrodosao je da kupi

I na kraju, izvinjavam se ako sam i dalje nerazumljiv. Jedina poenta je bila u krsu a ne da li nesto stvarno ima vrednost, pa makar to bila i slicica. I iz tog razloga ne smatram da provizija treba da bude manja, jer onda bi stanje bilo jos gore. a o proviziji je bila ova tema

Citiraj

Poruke u ovoj temi
Smanjenje provizije na Limundu - od s.bogi - 02.03.2015 22:08
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od 999 - 06.03.2015 09:13
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od BitterLemon - 06.03.2015 09:42
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od 999 - 06.03.2015 10:04
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od BitterLemon - 06.03.2015 10:13
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od 999 - 06.03.2015 10:24
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od 999 - 06.03.2015 11:53
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od 999 - 06.03.2015 12:30
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od BitterLemon - 20.04.2015 17:33
RE: Smanjenje provizije na Limundu - od BitterLemon - 20.04.2015 19:33