• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 4 Glasova - 2.75 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva
Ja sam vec pisao u jednoj temi da moj rejon drzi neki idiot, ali verovali ili ne i pre njega je bio idiot, bas tako kao sto ti pises, ja ga zovnem, on dodje i sav na..kan u fazonu, aj bre vise s tim Limundom, cimas me za nesto za sta ti je otkup 30DIN. Znaci ja moram idiotu da objasnjavam, da se ne radi o 30DIN, nego o tome sto moram da ispostujem kupca da da ne bi dobio negativnu, al ne vredi idiot mi nudi 50DIN, to je opet vise nego 30 za koliko sam ja prodao to sto saljem.

A ono kad mi stigne posiljka od nekog, a on mi kaze 1460 DIN je otkup, ja mu dam 1500, on uzme i ne pomene uopste kusur, valjda se podrazumeva da nema i da je to, to.

Vise puta sam pisao i zalio se AKS-u, ali sam im valjda dosadio, pa su prestali i da mi odgovaraju. E sad meni tu nije jasan vlasnik te firme, pa covece, ako se neko zali na nekog, sto ga brate ne sutnes i primis drugog, nego dozvoljavas da musterije idu kod konkurencije, mada ko zna sta se tu sve radi i cije je sve to.

Evo i nesto sto je isto neshvatlivo. Ja vise ne zovem AKS telefonom, nego odem na njihov sajt i popunim pozivnicu, pa onda oni to procitaju i posalju kurira. Desavalo mi se vise puta da kad popunim celu pozivnicu i kad stisnem potvrdi, iskoce oni brojevi i slova koja treba da se prepisu, kako bi valda znali da to nije spam ili sta vec, e ta slova su toliko sitna, nevidljiva i jos necitko napisana , a u pozadini sve nesto sareni, da ja to jedva vidim. Pisao sam im vise puta, cemu to i dal su oni svesni da ima ljudi sa oslabljenim vidom, koji nema sanse da to procitaju, ali ne vredi.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 25.11.2014 18:51
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 10:52
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 12:37
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 13:09
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 31.12.2014 15:40
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 18.07.2015 17:30
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od LekoizZegrove - 18.07.2015 18:59
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 20.07.2015 15:46
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 21.07.2015 10:41

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)