• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 4 Glasova - 2.75 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva
Meni samo nije jasno kako je moguce da je taj papir-potvrda koju izdaju kuriri toliko bitna? Razumem ja da je njima najlakse da pomocu tog broja prate posiljku i sta ja znam sta sve rade, ali pobogu, ljudi gube novac, satove, mobilne, dokumenta, pa sto ne bi izgubili i jedno obicno parce papira.

Za ove dve posiljke koje sam pominjao, jedna je amortizer , a druga je komutator za kola i nema sanse da mi vrate. Koga god da sam zvao, pisao.... svi su mi trazili bar kod. Kad ja pitam, da li to znaci, da ako izgubim potvrdu sa bar kodom, paket ostane njima, oni odgovaraju da ne ostane. Ja onda pitam pa sta radite sa njima, a oni kazu vracamo posiljaocima, ja kazem, pa dobro vratite mi, a onda oni kazu da hoce i da im dam bar kod.

Znaci ne mozes sa njima da se raspravljas, desavalo mi se cak i da mi prekinu vezu.

Zakljucak je sledeci: ako posaljete paket, a on ne stigne do primaoca, a nemate potvrdu, nema sanse da ga nadjete, jer oni i pored toga sto im date adresu posiljaoca i adresu primaoca, oni tvrde da bez bar koda ne mogu da pronadju paket.

logicno je da svi ti paketi koji se neisporuce, negde stoje u nekom magacinu i zar ne bi trebalo tako velika firma da ima neki magacin, gde ce svi "visak" paketi da se cuvaju i da se jednom mesecno otvaraju i da se po sadrzaju, a po prethodnim prijavama povezuju sa posiljaocima.

Kad bi sad ja imao neku vezu u nekoj inspekciji koja je zaduzena za njih i te kako bi pronasli pakete, ali verujem da su svesni da osim pisanja po raznim forumima, drugo im ne mozete nista i onda se zato tako bahato i ponasaju.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 25.11.2014 18:51
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 10:52
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 12:37
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 13:09
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 31.12.2014 15:40
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 18.07.2015 17:30
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 20.07.2015 15:46
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od LekoizZegrove - 20.07.2015 17:56
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 21.07.2015 10:41

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)