• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 4 Glasova - 2.75 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva
Tacno tako, da zele pronasli bi ih, ali prosto ne zele, nece i to je to.

Posto sam bio uporan i nimalo prijatan, pretio, vikao, psovao.... verujem da su i oni digli frku u firmi i da je taj sto je to ukrao morao da vrati, a posto je majica bila u originalnoj ambalazi, a on je sigurno bacio, onda mu bilo glupo da je vrati, jer ako je ispala iz kutije, nije mogla iz celofana, pa bi se provalilo da je ukrao, ovako moze da se vadi na pocepan paket.

Verovatno su pripretili otkazom, policijom, pa se taj neko uprpio i vratio, ali sta da je bio malo hrabriji i da nije hteo da prizna?

Siguran sam da bi onda bio problem dokazati da je alternator uopste i bio u kutiji, verovatno bi rekli da ga nisam ni poslao.

Ako se stavim u njihov polozaj, onda mogu i da ih razumem, jer ja mogu sada da se dogovorim sa nekim, da mu kao posaljem 2 mobilna telefona za 100€, a on kad primi paket a po prethodnom dogovoru, moze da kaze da je stigao 1 i onda ja dignem frku i trazim od kurirske sluzbe telefon ili 50€.

Verujem da su imali takvih problema i da su i oni u problemima zbog takvih situacija, ali kako onda stvarno dokazati sta je bilo u paketu!?

Doci ce vreme kada cemo morati u prisustvu kurira da pakujemo robu i da pravimo neki spisak koji ce kurir potpisivati, a sve to zbog olosa koji se sluze manipulacijama.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 25.11.2014 18:51
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 10:52
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 12:37
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 13:09
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 31.12.2014 15:40
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 18.07.2015 17:30
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 20.07.2015 15:46
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od LekoizZegrove - 21.07.2015 10:19
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 21.07.2015 10:41

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)