• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 4 Glasova - 2.75 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva
Bio je neki propis da se paketi moraju predavati otvoreni baš zbog toga da se službenici uvere šta je u njima. Ne znam da li je propis ukinut ili je jednostavno ovima na šalteru dosadilo da se raspravljaju sa ljudima ali znam da meni u unutrašnjem saobraćaju nikada nisu tražili da vide sadržinu paketa. Koliko sam primetio ovi što šalju pakete preko i dalje moraju da predaju otvorene pakete i službenici uvek barem nakratko bace pogled šta je u njemu.

To i jeste jedini način da kasnije ne bude bilo je ovo ili ono u paketu. Ovde u Cafeu sam svojevremeno imao raspravu sa nekim na temu paketa pa je on tvrdio da pošta (po zahtevu) napravi zapisnik pri prijemu paketa. Nisam bio lenj pa sam pitao u pošti i dobio sam beo pogled kao odgovor Smile Tako da ni meni nije jasno kako oni rešavaju reklamacije na tu temu. Verovatno je univerzalno pravilo "niste dobro spakovali" pa je slučajno ispalo i uskočilo u moj džep Smile

@alexvuk
Bolja ti je Bitterova varijanta, barem oni u pošti imaju tih žutih traka koliko hoće pa ako se namere neće im biti problem da skinu tvoju i postave novu. Odlepilo se u transportu pa eto, mi, stavili drugu da pomognemo ... Smile

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 25.11.2014 18:51
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 10:52
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 12:37
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 13:09
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 31.12.2014 15:40
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 18.07.2015 17:30
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 20.07.2015 15:46
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 21.07.2015 10:41
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od blistok - 21.07.2015 16:48

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)