• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 4 Glasova - 2.75 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva
Ono jeste, u pravu ste oboje, mene bi izgleda nesavesni kuriri prevarili kako hoćeš LOL Mada, jako retko predajem u pošti postexpres, i ako ga predam, donesem ga već zatvorenog u vrećici, i ne otvaraju ga. Doduše, kontam da je to zbog toga što me tamo odavno znaju.

Uopšte skoro nikad nije bilo problema sa postexpresom, e jednom davno sam slao neki bide, i on se polomio usput. Ja sam napisao na kutiji nekoliko puta lomljivo, jer su mi kuriri rekli da to tako ide, al čoveku sa druge strane nisu priznali štetu, jer po pravilu kažu da u onom delu NAPOMENE na adresnici, mora da piše lomljivo inače - nikom ništa.

Posle toga sam uvek kada je nešto problematično, pisao lomljivo i na pakovanju i na adresnici, mada sam nešto načuo da su i to kasnije ukinuli, jer je bilo zloupotreba tipa - ja tebi pošaljem nešto već polomljeno, posle optužimo postexpres da se to polomilo u transportu i podelimo pare od odštete. Al svejedno i dalje pišem da je lomljivo, računam bar neka vide kuriri, pa će pažljivije da rukuju s paketom.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 25.11.2014 18:51
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 10:52
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 12:37
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 13:09
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 31.12.2014 15:40
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 18.07.2015 17:30
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 20.07.2015 15:46
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 21.07.2015 10:41
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od alexvuk - 22.07.2015 10:50

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)