• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 4 Glasova - 2.75 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva
Jednom su mi izgubili paket(postexpres) i uredno su platili naznacenu vrednost paketa.
Sve zavisi od situacije do situacije.U ovom slucaju nigde nisam isao,podneo sam zahtev online ,i resena stvar,medjutim,kako svugde u srbiji sve je komplikovano pa i ovo je.
Prvo se ceka preko 30 dana,a ono sto mi se nesvidja umanjili su mi iznos za postarinu ,u pitanju je bila graficka kartica od 1600 din,isplatili su 240 din manje,kazu odbija se usluga postarine ???Neznam cime su me usluzili ja poslao graficku,primalac nije dobio,izgubili paket,i kazu usluga???

Druga situacija za lom,jednom su nesto razbili i naplacena je steta.
E sad za naplatu stete OBAVEZNO MORA BITI PROPISNO SPAKOVAN PAKET,inace od naplate stete nista
i tu ih u potpunosti podrzavam,ako niste spakovali kako treba po propisu,i netreba da budu odgovorni.

Eto to su neka iskustva sa postexpresom kod kojih se steta nekako i naplati

Sa AKSom nisam tako prosao,zato i nesaradjujem sa njima,ako nesto ostete pravice se ludi,igracete se sa njima gluvih telefona,i nikad necete naplatiti stetu,nemaju razdelni centar paketa,vec ih prebacuju iz kombija u kombi(igraju košarku),vozaci voze ko blesavi,koliko sma puta cuo u gradu i kojekud kad proleti njihov kombi kraj mene,cujem lepo unutra u kombiju kako se kotrljaju paketi,strasno.

Za sada nema bolje opcije od postexpresa u 90% mesta u srbiji,ponegde i oni brljaju ali redje.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 25.11.2014 18:51
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od ljube79 - 12.12.2014 13:03
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 10:52
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 12:37
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 13:09
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 31.12.2014 15:40
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 18.07.2015 17:30
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 20.07.2015 15:46
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 21.07.2015 10:41

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)