• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 4 Glasova - 2.75 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva
Nisam jos imao slucaj da je predmet slomljen.
Inace imao sam relativno skoro slucaj da je paket stigao otvoren, kupac me je zvao i rekao mi da je napravio zapisnik sa kurirom. Medjutim nista nije falilo, tako da ne znam sta je dalje bilo. Da pojasnim, nije se otvorio paket koji sam zapakovao, nego kartonska kutija post express-a u kojoj se nalazio moj mali paketic.
Drugi slucaj je bio reklamacija kupca na kolicinu (za koju sam 100% siguran da laze, i da nije greska kurirske sluzbe), ali zbog gubljenja vremena i zivaca, lakse mi je bilo da mu posaljem jos jedan komadic. Govorim za Post express.

Sa Aks-om sam kao kupac imao pre slucaj slomljene stopke za auto napravio sam zapisnik, i prodavac mi je rekao da ce on dalje da vidi sa njima, takodje ne znam sta je bilo.

Koliko sam ja razumeo kupac je taj koji treba uputiti reklamaciju post express-u, napraviti zapisnik i ostalo, ali posto nisam siguran bilo bi dobro da to neko pojasni kako tacno ide procedura.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od Vesic1 - 25.11.2014 16:07
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 25.11.2014 18:51
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 10:52
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 12:37
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 13:09
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 31.12.2014 15:40
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 18.07.2015 17:30
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 20.07.2015 15:46
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 21.07.2015 10:41

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)