• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 4 Glasova - 2.75 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva
(30.12.2014 12:06)logosmax Piše:
(29.12.2014 23:02)malimirko Piše:
(29.12.2014 22:38)logosmax Piše: Da i ja kao nova u limundo cafeu iznesem svoj slucaj.Vec dve godine robu saljem post expresom i do sada nisam imala problema,do pre dve
nedelje kada su uspeli da mi razbiju parfem.Parfem je u originalnoj kutiji fiksiran i upakovan,stavljen u njihovu kovertu i nalepljeno da je
lomljivo.Nije ni stigao do Jagodine u Beogradu su ga vec razbili.U komisijskom zapisniku,pise da nije adekvatno upakovana roba,ja sam se
zalila i sada cekam odgovor.Ne verujem da cu ista postici,ali sam bar pokusala.

Kod tecnosti koje se transportuju mora da ima dovoljna kolicina materijala okolo da upije tecnost koja se salje . U prevodu mora biti sundjer oko  nje kad se salje u dovoljnoj kolicini da popije tecnost  . Lomljiva roba ( Staklo ) se pakuje u drvene sanduke sa dodatkom mekanih materijala okolo (mislim da su cak i slamu pominjali). Tako da ni ja neverujem da ce biti nesto od zalbe . Inace originalna kutija nije zastita od loma vec izlog za radnju , parfemi se pakuju veoma tvrde kartonske kutije koje osim oznaka lomnjivo imaju i oznaku smera kako se okrecu u transportu .
Drugi put napunite malo starih novina okolo parfema tako ce biti dodatno zasticen a nece podizati mnogo tezinu .
Svakako javite sta ste uradili bas i mene zanima .

Umotala sam ja u novine parfem i stavila dosta novina okolo,ali ni to nije pomoglo.Sada pakujem u duplu
kutiju i stavljam okolo stiropora,da fiksiram i zastitim unutrasnju kutiju.
Evo,ja danas dobila resenje u kojem se navodi da mi nadoknadjuju stetu za razbijen parfem u vrednosti koje
sam navela u zalbi.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 25.11.2014 18:51
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 10:52
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 12:37
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 16.12.2014 13:09
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od logosmax - 31.12.2014 19:14
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 31.12.2014 15:40
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 18.07.2015 17:30
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 20.07.2015 15:46
RE: Naplata odstete od kurirskih sluzbi-iskustva - od BitterLemon - 21.07.2015 10:41

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)