• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem - Pretraga na Limundu
(21.12.2016 10:41)fiorellino Piše: @serjoza

Dobar dan  Smile

Dobila sam informaciju da ne stižu svi podsetnici za koje se prijavite jer se broj aukcija znatno povećao u prethodnom periodu - sistem zbog toga ne stiže da pošalje sva obaveštenja, ali radi se na optimizaciji.

Ajd' ovako - ja ne kažem da za neke aukcije dobijem podsetnik, a za neke ne - za istu ključnu reč. Ja kažem da za neke ključne reči dobijem podsetnik, a za neke ne.
Evo - ko je zainteresovan neka proba, ja sam juče pokrenuo frišak "eksperiment" - tražite na Limundu "Lopta" i suzite na kategoriju sportska oprema radi jednostavnosti. Dobićete mnogo hitova. Tražite na Limundu "lopt*" (sa zvezdicom!) dobićete opet mnogo hitova (čak i više jer upadaju i loptE loptU itd.)
Megjutoa...
Aktivirajte podsetnik na kraju pretrage i za jedan i za drugi termin pa ćete videti o čemu govorim. Ja sam tako uradio juče i rezultat je:
- podsetnik na osnovu termina "lopt*" - stigao i ima četiri nove aukcije - tri igle za pumpanje lopte i jedna LOPTA.
- podsetnik na osnovu termina "lopta" - nije stigao uopšte, a napominjem da je u međuvremenu aktivirana aukcija koja ima termin LOPTA u naslovu - znam iz podsetnika lopt*.
Podsetnici su aktivirani juče u razmaku manjem od 2 minuta i oba stižu na istu imejl adresu.
Ne pišem ovo da bih ispao pametan - ja znam za jadac i meni dosta, ali ili vi zatvarate oči pred problemom ili ne razumete šta govorim ili ne umete da popravite, a i da ostale kolege znaju.
Ljudi se oslanjaju na te podsetnike, a oni ne rade kako treba što dovodi do smanjenja kupoprodaje.
E sad - možda je samo kod mene tako, ali evo - probajte primer sa lopta i lopt*

Citiraj

Poruke u ovoj temi
Problem - Pretraga na Limundu - od serjoza - 24.03.2015 21:23
RE: Problem - Pretraga na Limundu - od BitterLemon - 03.08.2015 22:30
RE: Problem - Pretraga na Limundu - od BitterLemon - 10.08.2015 12:36
RE: Problem - Pretraga na Limundu - od BitterLemon - 11.08.2015 20:51
RE: Problem - Pretraga na Limundu - od BitterLemon - 06.09.2015 09:31
RE: Problem - Pretraga na Limundu - od serjoza - 22.12.2016 12:43
Problem sa pretragom - od dexxter - 06.12.2017 12:54
RE: Problem sa pretragom - od LiMuBaj - 06.12.2017 12:57
RE: Problem sa pretragom - od dexxter - 06.12.2017 13:11