• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem - Pretraga na Limundu
Ne znaju ljudi sta je prodaja.
Radila sam prodaju po scenariju (da ne poverujes kakav scenario i gluposti i recenice koje nemaju veze sa vezom prodaju proizvod ili ti kakve upakovane bombonice kupujemo/prodajemo) i malo sam pretrazivala sta cini uspesnog prodavca (malo sam rasirila obalst interesovanja van svih mogucnosti)... bla, bla, pa od svega toga mi je ostalo osnovno.

Kupcu moras da si na izvolte i u guglu moras prvi da si (mada ovo nema veze sa prodajom).
Ovo na izvolte ima veze sa search opcijom i onim 'kako da klikne'. Mozda bi trebali da pogledaju tutorijale na YT cisto da vide kako se prave neka objasnjenja pa da naprave svoje kako se kupuje i ocenjuje i salje poruka pa onda pri svakoj registraciji clana nateraju da odgleda film (nekada ne mozes drugacije jer pola ljudi ima strah da upali racunar, moja mama je slala poruke na fixni...), a i malo da vide sta je prodaja i sam proce prodaje (jer je za dzabe ovaj nacin edukacije). I ako su oglasivaci od prodaje tj posecenosti sajta ima zavisi cena reklamnog prostora.

Eto, od jednog searcha, preko problema sa neobavestenim korisnicima koji imaju sredstava i zelju da ga potrose a ne znaku kako da kliknu, preko nacina prodaje do profita. I onda na mojoj ideji (zadrzavam autorska prava na ideju molim uplatu pre primene iste) oni povecaju promet i ja im vise placam a ne daju mi kajmak od prodaje reklamnog prostora. Prosto, logicno, nisam vanzemaljac, niti prepametna smao uocim bag. Kao i svi ostali

By the way mnogo mi zao onog satora za slikanje sto ga ja nisam kupila, doduse bio bi moj da sam znala za oglas, moj propust, dusa me boli, bla bla
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
Problem - Pretraga na Limundu - od serjoza - 24.03.2015 21:23
RE: Problem - Pretraga na Limundu - od BitterLemon - 03.08.2015 22:30
RE: Problem - Pretraga na Limundu - od BitterLemon - 10.08.2015 12:36
RE: Problem - Pretraga na Limundu - od BitterLemon - 11.08.2015 20:51
RE: Problem - Pretraga na Limundu - od BitterLemon - 06.09.2015 09:31
RE: Problem - Pretraga na Limundu - od Branka030025 - 08.01.2017 02:10
Problem sa pretragom - od dexxter - 06.12.2017 12:54
RE: Problem sa pretragom - od LiMuBaj - 06.12.2017 12:57
RE: Problem sa pretragom - od dexxter - 06.12.2017 13:11