• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lazni opis predmeta, nasminkane fotke - kupio ga i sta sad?
tip je namazan, kao zurio na sastanak u skolu (a skole ne rade) kako bi me zbrzao, pa svo vreme pricao i pokusavao da bude duhovit kako bi me dekoncetrisao...

sedeli smo okruzeni drvecem i nije mogao da se isproba dvogled, nije bilo nigde otvorenog prostora da se gleda u udaljenu tacku.

takodje dvogle je specificna roba, kakva je optika saznas tek kada kroz njega gledas bar pola sata, ako ti se umore oci tada, znaci da je dvogled lbio ostecen od udarca, da je pao, da se poremetila fina optika unutra, i da mora da se servisira, sto kosta papreno.

ne samo da su fotke lazne, nego i tesktualni opis ("odlican, kao iz radnje") a i uzivo je ispricao gomilu lazi o dvogledu, tipa kupio ga novog pre par godina... neke od tih lazi sam naveo u najduzem postu na ovom topiku.

medjutim, cinjenica da covek ima skoro 600 poz ocena mi nije dala da gledam podozrivo - "pa nemoguce da laze, toliko su ga svi drugi nahvaili, mora da sam ja preterano sumnjicav".

treba se cuvati pomenutog clana i triput proveriti pre kupovine.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: lazni opis predmeta, nasminkane fotke - kupio ga i sta sad? - od predrag011 - 31.07.2015 14:44

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)