• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lazni opis predmeta, nasminkane fotke - kupio ga i sta sad?
Cao svima,mislim da je gospodin kupac u krivu.
Svi se mi ovde srecemo sa reklamacijama,i svakakvim situacijama,ali ovde slucaja nema.
Ako je preuzimanje bilo licno,mislim da nema smisla uvazavati reklamaciju,jer ne radi se o robi koja nema kablove,kojoj trebaju druge odredjene komponente da bi radila i sl.Mogli ste ih isprobati na licu mesta,sto ste i uradili.Ukoliko dvogled nije odgovarao opisanom stanju,niste trebali da platite.
Sto se tice fotki,vidi se da je pojacavan kontrast,ali to ste mogli videti odmah jos na aukciji.Mislim i da je manje bitno,ako nije tako lep spolja,ako radi osnovnu namenu,a to je da uvelicava,sto on svakako radi,jer ste ga platili i preuzeli.Mogli ste ga neko vreme koristiti i skontali da vam u stvari i ne treba ili da ima jeftinije.
Sto se ocena tice i pobijanja ideje o poz ocenama i to nije na mestu,jer taman da je kupovao cackalice,kolko puta se isprsio za postarinu,i to je novac,a dosad nije imao problema.
Mislim da niste coveku trebali dati negativnu ocenu,ali to je pretpostavljam vase pravo.Koliko znam,pre je bilo pravilo da u slucaju da kupac licno preuzima predmet,nema reklamacija.
Zalim ako sam svojim postom ucinio da se sukobimo misljenjima ali sam izneo moje ,koje nemora biti ni 1% ispravno,a ni promil relevantno.
Ziveli!
I`m just trying to prepare for the worst so when it actually happens, I don`t feel so awful.”..

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: lazni opis predmeta, nasminkane fotke - kupio ga i sta sad? - od Sergioking - 22.08.2015 15:10

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)