• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lazni opis predmeta, nasminkane fotke - kupio ga i sta sad?
Po limundo koliko se secam jeste neki rok od 15 dana
I naravno da je poenta slikanja i postavljanja svojih predmeta najbolji dokaz da je to sto jeste .Nek ode i za manje pare ali znam da nece niko da me cima i kuka kako je neispravno ,Eto ja kupim memoriju u komsiluku ,platim ,proverim sa slikama to je to ,ali memorija nije DDR2 kako je opisana ,vec DDR1 ,sta cu vratis se nazad i izgubis sto kazu 4 sata zbog gluposti .Jeste identicna sa slike ali nije adekvatan opis.

Pa poenta svih oglasa (mislim na inostrane) to sto pise to je ,ako ne radi ide odmah refundacija ili vec dogovor
I tako je u vecini sa kojim sam imao susrete .Dok ovde ako pokusas nesto da vratis (ja u prodavncii artikal koji sam poslao kupcu )odgovor je bio da neznam da zalepim nalepnicu i to je to .A kupac tvrdi da je bila na suncu .Nalepica nova u svom fabrickom pakovanju i eto .
Zato i kazem ,slikas sam ,stavis realne slike ,pogotovo za polovnu robu i to je to . Zato sminkanje nikom ne pomaze ...

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: lazni opis predmeta, nasminkane fotke - kupio ga i sta sad? - od cvijander - 22.08.2015 19:52

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)