• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lazni opis predmeta, nasminkane fotke - kupio ga i sta sad?
(22.08.2015 23:18)999 Piše: Drago mi je što nismo sarađivali i nećemo...

Da lično nešto preuzmete i da 15 dana razmišljam da li ste povadili šta vam treba i da posle reklamirate...hvala lepo. Da se  provozate biciklom par dana, da iskoristite muziku za žurku i da se nekoliko dana k..rčite sa skupim telefonom pa da vratite robu ...teško, bogami teško...
A pre toga ste (ne mislim na vas nego sam govorio uopšteno) lepo i natenane uz kaficu sve lepo pregledali i isprobali i niste našli ni manu ni razlog da odustanete...

Nema razloga da priču spuštate na lični nivo. Ipak ovde tema nismo ni vi, niti ja, već dotični slučaj ili slučajevi sa sličnom tematikom. 
Vi tu vrstu bojazni ne bi trebali da imate da će vam kupac prirediti takve akvizicije (ne kažem da toga i nema) jer to na Limundu postoji u tragovima. Barem ja u svojih preko 1000 prodaja  nisam doživeo da mi kupac tako nešto priredi (ali zato neprilika druge vrste itekako jesam).
Ukoliko ste savestan prodavac, reklamacije će vam ili biti retke ili ako ih i bude i one budu opravdane postupićete pošteno.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: lazni opis predmeta, nasminkane fotke - kupio ga i sta sad? - od TOP7841 - 23.08.2015 00:54

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)