• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lazni opis predmeta, nasminkane fotke - kupio ga i sta sad?
(05.09.2017 12:57)LiMuBaj Piše:
(05.09.2017 12:47)rakijaman Piše:
(05.09.2017 12:07)LiMuBaj Piše:
(05.09.2017 11:38)rakijaman Piše: eto ja sam se zalio limundu na predmet koji sam kupio tj treba da stigne a kupac je kasnije rekao da touch ekran ne radi kako treba i meni lepo limundo kaze da preuzmem posiljku, i sad ja ako ne preuzmem ide mi negativna a ako uzmem odose pare i eto rogova na glavi opet sam zaje.an

Svaka cast limundo timu, bar dve negativne imam zahvaljujuci njihovoj azurnosti i pomoci

znaju oni da pogreše kao i svi mi , ali priča je "šuplja" ko bi pristao da mu prodavac uopšte i pošalje predmet koji nije u opisanom stanju nema logike ,slučaj mora da se deteljnije objasni... msm " žalio se na predmet koji tek treba da stigne" zvuči onako neverovatno Smile

ovako druze da pojasnim, jutro je ne radi mi mozak kako treba tek sam popio kavu sacu da kazem kako jeste, ja sam od tog uzo telefon na kupi odmah, i nakon nekoliko sati mi je napisao tamo da je touch kako ne treba i veli nece li mi to praviti problem? Rekoh odma oce i da vrati a on meni ne moz a vrati poslao je (a laze jer da je poslao vec bi stiglo ovde znam kako to ide i kuda) i predlaze da dignem pa ce mi vrati pare, a ja imam tries godina iskustva znam kako ko misli svakog procitam nema taj nameru nikakve pare da vrati. E sad ti meni reci zasto ja da zbog takvih dobijam negativnu ocenu? Sta radi limundo u vezi zastite kupaca? Pa kupio sam bar 6 telefona koji su opisani kao ispravni a stigli neispravni i nisam se zalio sve zbog ocene ali dosta vise nisam ja centar za socijalni rad da tamo dopingujem parama razne prevarante lopove i ko zna koga

kao prvo prodavac NE sme na šalje bez odobrenja kupca kako zna da je adresa za slanje ispravna ? znači već je to za negativnu prodavcu jer je poslao bez dozvole i u tom slučaju niste obavezni da podignete drugo ako predmet nije u opisanom stanju što ga uopšte i slati pogotovo bez dozvole kupca i treće pa ako kupac ne podigne predmet  on će mu se vratiti i nema potrebe za reklamacijom jer je prodavac priznao da nije u opisanom stanju...

koko ste vi tu uspeli da izvučete deblji kraj meni nije jasno...

nisam jos, tek treba da izvucem ako preuzmem taj telefon kako mi limundo tim preporucuje. Ali necu preuzeti i gotova prica nek ide negativna

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: lazni opis predmeta, nasminkane fotke - kupio ga i sta sad? - od rakijaman - 05.09.2017 13:00

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)