• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lazni opis predmeta, nasminkane fotke - kupio ga i sta sad?
Citat:Napajanje je stiglo ovako u original pakovanju ja sam ga isprobao tako sto sam ga prikljucio na moj komp i koristio jedan dan. Nemam nacina drugacije da ga isprobam a ni vremena. Svi kablovi su tu i naponski kabal ide u paketu.

Bez reklamacija kako sam umeo tako sam isprobao.
https://www.limundo.com/kupovina/Racunar...i/67353361

Prodaje se kao polovno bez reklamacije i ima ponude, a na kupujemprodajem danas postavljen oglas sa vecom cenom malo izmenjeniji tekst, i nalog pod nazivom Dn Pc-Electro

[Slika: OtX2Pv1.jpg]

Koliko ja vidim postoje dve mogucnosti, ako je prodavac isti, ima ponude na licitaciji a postavlja danas oglas na KP, sve mi govori da ce biti dizanja cene.
Takodje mi je tesko da poverujem da neko pod nazivom Pc-Electro "ne zna" da proveri i garantuje za ispravnost napajanja, osim ako nesto ne mulja.

Ako su ovo dve razlicite osobe, onda neko ko ce ili licitira, radi preprodaju pre nego sto je  aukcija zavrsena i on pobedio.

U svakom slucaju ovo vise prestaje da bude zabavno, izigravam detektiva da me ne bi neko zeznuo, kod ovih sa hiljadama ocena se prolazi jos gore, pocecu da licitiram samo kod onih sa manje od 10 ocena, manje je stresno
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: lazni opis predmeta, nasminkane fotke - kupio ga i sta sad? - od fox_87 - 29.06.2018 17:54

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)