• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lazni opis predmeta, nasminkane fotke - kupio ga i sta sad?
(04.10.2019 14:17)LiMuBaj Piše:
(04.10.2019 14:12)Hightech Piše: Zdravo svima!! Ako je neko voljan da mi pomogne u par recenica posto sam nov na Limundu, bio bih mu zahvalan. Procitao sam pravila ali isto tako znam da se u vecini slucajeva pisana pravila i praksa razlikuju. Naime kupio sam farmerice i kada su stigle video sam da velicina uopste ne odgovara onoj navedenoj u tekstu aukcije (navedeno je da su 33x32 a one su u stvari 32x34).
Uputio sam odmah poruku prodavcu, koju jos nije video i odgovorio pa me u vezi sa tim interesuju dve stvari:
Prvo, u slucaju da prodavac uvazi reklamaciju, ko snosi troskove postarine (duple u ovom slucaju)?
I druga stvar je sta raditi ako prodavac ne uvazi reklamaciju? Da li tu Limundo vrsi povracaj izlicitirane sume?

Unapred hvala na bilo kakvom korisnom savetu.

prvo koliko vidim razlika je vrlo mala od opisa njegovog i vašeg to je 1 cm ?

no nebitno ako prodavac uvaži reklamaciju obavezan je samo 1 poštarinu da plati ali može i 2 ako želi

ako ne uvaži može da dobije negativnu ocenu i to je to , kod većih iznosa može da trpi i veće posledice od negativne ocene... limundo ne vraća novac u sučaju reklamacije osim ako ste Premijum kupac

Nema šta da želi ili ne želi - čovek je kupio jedno, prodavac je poslao drugo. Kupac ne bi ni kupovao da je to znao prema tome ne bi imao ni trošak poštarine.
Dakle - logički sledi da prodavac ima da nadoknadi troškove zajedno sa poštarinama.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: lazni opis predmeta, nasminkane fotke - kupio ga i sta sad? - od serjoza - 04.10.2019 14:19

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)