• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupindo lister - predlozi i ideje
d.lazic85

(22.07.2015 17:11).............................................................. Piše: SuzanaRilI ja sam jutros pokusala tacno treci put da preuzmenm kupindo lister i odustala definitivno. Na lager listi se nalazi prodata roba koju nisam mogla da skinem, uradila sinhronizaciju sa sajta i opet razlike od trenutnog stanja u lageru prodate robe i robe koja je aktivna.  Cene nije preuzeo sa sajta, jer su u medjuvremenu snizene, vec je zadrzao pocetne kod dosta ponuda ........ i tako dalje i tako dalje ........

(16.07.2015 22:08)SuzanaRil Piše: Odustajem od Listera Smile posle treceg pokusaja i uvek isti problemi Smile idemo dalje bez Listera

Kako bi naš IT tim imao bolji uvid u ovaj problem, značilo bi nam ukoliko biste nam poslali neki primer koji su se predmeti razlikovali na sajtu i listeru. unapred hvala na trudu! Klanjam se

Bilo je pooodosta predmeta ali kako sam "skinula" lister sa racunara sada stvarno ne mogu da nabrojim Smile

Hvala sto ste obratili paznju na problem ali sto se mene tice nema potrebe da se bilo sta koriguje jer sam od listera odustala.

Imam neku svoju tabelu i evidenciju u kojoj sve pripremam i sa koje lako unosim predmete. Sam sajt ima opcija pokreni slican predmet tako da kada budem dodavala nove ponude nije mi problem.

U svakom slucaju, ne zbog mene, treba da postoji bolja sinhronizacija sajta i listera zbog novih korisnika.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Kupindo lister - predlozi i ideje - od SuzanaRil - 22.07.2015 21:21

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)