• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Неисправно или половно
pa kakav mozak treba da posedujes da licitiras neispravno ili neispitano a da ocekujes da je bolje nego novo iz radnje?

nema tu podvale nego samo nerealnih ocekivanja ja nikad nebih licitirao neipravno ili neispitano i ocekivao cuda...

zasto onda uopste postoji opis predmeta NEISPRAVNO ? a da kupci onda ocekuju da je bolje nego polovno ili nekorisceno nikad mi nece biti jasno, ali da odgovorim to postoji da kupci znaju sta da ocekuju da dobiju NEISPRAVNO

ja bih svakoga ko reklamira neispravno da je neispravno poslao na vandredni lekarski pa neka isprica to psihologu da pa vide sta ce snjim

neispravno je moguce reklamirati samo u slucaju da ste kupili neispravan tv a dobili npr usisivac

ili da je napisamo neispravan ekran a ostalo sve ispravno pa da reklamirate to ostalo ali ekran nemoze jer je on neispravan

ali da kazes reklamiram sto je tv neispravan a pisalo i opisan da je neispravan to je neozbiljno i treba sankcionisati

jedino je jako vazno da neispravni predmeti neidu u polovno vec u neispravno da se lakse razlikuje zito od kukolja :)

Citiraj

Poruke u ovoj temi
Неисправно или половно - od BitterLemon - 17.11.2015 15:33
RE: Неисправно или половно - od LiMuBaj - 27.03.2016 01:42

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)