• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklame na sajtu i posledice
U potpunosti se slazem. Trenutno mi izgleda kao da se Kupindo/Limundo prodao. Ali zbog toga ce se odraziti i njihov dalji razvoj. Nekada sam odbijao da prodajem na njihovom konkurentskom sajtu (svi znamo o kom sajtu se radi) bas zato sto postavljaju reklame i vise lice na pijacu nego na neki ozbiljan sajt.

A sada imam situaciju da mi Kupindo naplacuje 8% provizije za svaki prodat predmet, plus sam negde procitao da ce poceti i da brisu neprodate predmete posle nekog vremena (sto je glavna i sada jedina mana ovog drugog sajta o kome pricam) a uz sve to mi serviraju kojekakve reklame.

Ja prodajem jedinstvene stvari. oko 70% mojih prodaja je od ljudi koji se prvi put registruju. Registruju se da bi kupili jer su videli share na face-u ili trazili u google-u.

Kupindo je ovim reklamama samo dobio da sam presao drugde, gde cak ni proviziju ne placam. Sada me isti ti ljudi koji bi dosli na Kupindo i registrovali se tu nalaze na drugom sajtu.

I onda kad ja pogledam prednosti i mane... Ovamo ne placam proviziju, mogu ljudima odmah da dam svoj broj telefona i IMAM NORMALNE PORUKE U JEDNOM RAZGOVORU (izvinite na vikanju), a ne kao ovde Re:Re:Re.... u nedogled.

Kupindo vise nista ne nudi drugacije i bolje, samo naplacuje vise. Sada im to donosi finu zaradu. Mogu samo zamisliti koliku. Ali za 3-4-5 godina, ima da budu mnogoooo ispod konkurencije i izgube dobar deo onoga sto su stvorili.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Reklame na sajtu i posledice - od nradomirovic - 11.09.2016 05:01

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)