• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
˝Mojom greskom˝, sam objavio komentar na jednoj temi. Za manje od minut, mi pade napamet da je prikladnije da taj komentar bude na drugoj slicnoj temi. (Na to mislim da je moja greska - jer se nisam odmah odlucio gde cu postaviti komentar).

Htedoh da obrisem, ovaj prvo postavljeni, kad ono nema opcije Obrisi, vec samo[Slika: rmqxwi.jpg]

Mislim da ne bi bilo lose da neko vreme postoji i opcija Obriši, da bi se komentar mogao obrisati.
Jedan od razloga sam naveo gore, a razlozi za postojanje dugmeta Obrisi bi mogli biti i:
-nastavljanje niza u igicama, kada neko u medjuvremenu-pre vas unese ispravan pojam, pa zapnete i nemate odgovarajucu rec (u tom slucaju ne mozete izmeniti rec vec je potrebno da obrisete komentar)
-zapocnete sa unosom komentara, pa se predomislite i ipak odlucite da ne zelite da komentarisete - doduse, to je mozda moguce i sa Back ?! (to cu testirati), ...

Osim toga molio bih pojasnjenje u cemu je razlika izmedju izmedju Brze izmene i Pune izmene (osim sto je puna limitirana na 15 minuta od unosa) - nisam bas to skontao ?
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - od sasacv68 - 29.11.2014 11:11

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 3 Gost(a)