• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
Imam par pitanja i zapazanja  oko funkcionisanja (PP) poruka ovde, na Cafe.

Sta znaci ako sam nekoga stavio na spisak za ignorisanje ovde ? Da li mi moze slati PP, na primer, sta je generalno ideja ?

U Moj nalog/Opcije imam podseno, da ne pratim teme:

[Slika: 24g0pdh.jpg]

a ipak dobijam obvastenje da imam neprocitanu poruku od MuBB:

[Slika: 302nd5c.jpg]

Kako se moze izbeci dobijanje ovih poruka o pracenim temama ? Samo ako obrisem pracenja nekih (svih) tema (u Moj nalog/pracene teme) ili prestanem sa pracenjem teme (na samoj temi) ili ?

Takodje, pobrisao sam sve poruke i u Primljene i u Poslate, ali ipak sistem pokazuje zauzetost Prostora za poruke od 18%.

[Slika: 9pw5ly.jpg]

U medjuvremenu sam ovo skontao, pa eto saveta za ostale - potrebno je izbrisati i sve poruke iz Korpe za otpatke !

Jos jedna stvar. Kada posaljete jednu poruku na vise primaoca (odnosno dva - koliko je i ogranicenja), u Poruke/Poslato za, ce vam stojati Primaoci (bas tako), odnosno ne vidite kome ste tacno poslali:

[Slika: rj4io7.jpg]

Ako pak zelite da vidite kojim ste to clanovima poslali tu poruku, odete u Pracenje poruka i tamo je ta poruka prikazana kao dve posebne poruke - odnosno za za svakog clana po jedna.

Nije jos sistem, svidja mi se , samo dok se malo uhodamo  Bravo
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - od sasacv68 - 01.12.2014 20:35

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)