• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
Retko koristim pretraživače ovde pa nemam baš neko iskustvo sa njima ali nisam baš nešto fasciniran. Tražio sam sada u kojoj temi se nalaze postevi na određenu temu ne bi li napisao odgovor za jednog člana i trebalo mi je vremena da ih pronađem a i to mi je uspelo samo zato što već dobro poznajem Cafe pa znam otprilike prema naslovu teme šta tu mogu da nađem. Znam da nisam baš spretan sa ovim sokoćalima pa je možda problem i do mene ali ako je ipak problem do pretraživača onda i nismo baš fer kada kritikujemo nove članove jer postavljaju pitanja o nečemu što je već više puta napisano. Ako ja, koji sam ovde toliko napisao imam problem da se snađem kako tek da se snađe onaj ko prvi put ulazi ovde ?

Deluje mi kao da se pretraga može vršiti samo po jednoj reči a onda bude izbačeno gomila tema pa verovatno već posle prvih par odustanu. Znam da nije moguće napraviti pretragu da odgovori na specifično pitanje ali zar nije moguće napraviti takvu da se upiše više ključnih reči pa da onda izbaci teme samo gde se sve pojavljuju u jednom postu ?

Ako već to može onda možda ne bi bila loša ideja da se novi članovi (a i ovakvi kao ja) upute na to odmah kod prijema pa da znaju kako da se snađu jer teško da će neko vrteti skoro 400 tema ne bi li pronašao odgovor.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - od blistok - 30.05.2015 19:40

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)