• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
@ blistok
Tekst je za cistu 10tku, svaka na mestu.
Ja, kao i @BitterLemon, ujutro kada se konektujem procitam tvoje viceve i zanimljive strane koje si objavio i hvala na tome, to mi je kao ratluk uz jutarnju kafu.
Cinjenica stoji da sam i ja vecim delom vremena posmatrac iz coska sto se tice ozbiljnih tema.
Tu i tamo po neka smesna slicica ili komentar, zabave radi.
Po svojoj prirodi sam takva da pricam kada imama sta da kazem, ako to vec nije receno, ne volim da se vrtim kao ringispil sa vec postavljenim pitanjima i datim odgovorima.
Sve sto je mene licno interesovalo i oko cega sam imala nedoumice u vezi poslovanja L/K sam nasla u vec postavljenim temama i datim komentarima. Pozitivno ocenila i dala podrsku za ono sto sam smatrala bitnim.
Posebno zanimljive situacije, koje bi mozda bile interesantne drugima, nisam imala.
Moje iskustvo ovde nije bas toliko dugo vremenski niti brojem prodaja da bih mogla da budem neki savetodavac ili kriticar.
Za sada sam vecinom posmatrac, kada budem imala nesto pametno da kazem recicu Smile ako bude Smile

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - od SuzanaRil - 17.06.2015 17:45

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)