• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
Mislim da cinjenica kome (administrator/drug clan) je uvreda upucena ne igra presudnu ulogu kod administratora prilikom donosenja odluke koju akciju (brisanje poruke/banovanje) treba preduzeti.

Odluka o brisanju poruka/kaznjavanju zavisi iskljucivo od toga koji administrator resava problem i od toga koliko mu je taj korisnik ciju poruku moderise simpatican. Drugim recima, nikakvi kriterijumi ne postoje, sto je katastrofalno za jedan forum.

Konkretan primer:

Ja sam banovan zbog toga sto sam upotrebio pridev "bezobrazna" za jednog od administratora. Rekcija administratora je bila veoma brza iako je poruka napisana u pricaonici, a ne na nekoj ozbiljnoj temi, i pri tome je bila saljivog karaktera. 

Sa druge strane, identicna "uvreda" upucena administratoru na ozbiljnoj temi i dalje stoji. Nije ni obrisana, o kaznjavanju da ne pricamo:

http://cafe.limundo.com/thread-230-post-...l#pid34672

Citat:Човек прича о опцијама, а ти у свему видиш само сексуалне конотације. Боже, што си ти безобразна и са поквареном маштом, ни мањег чељада ни већег перверзњака, цццццц....

Ako neki administrator da bilo kakvo logicno objasnjenje za ovako drasticne razlike u kriterijumima prilikom moderisanja dobija od mene na poklon SKUPSTINSKI_SAT.  :rukovanje:

p.s. Ne mislim da je Biterova poruka za brisanje ili kaznjavanje, bas napraotiv, mislim da je ovde potrebno vise saljivih poruka da bi forum bio zanimljiviji. 

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - od gibica - 01.08.2015 15:33

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)