• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
(09.03.2016 23:42)blistok Piše: E ti današnji Lazari, sad bi još i medicinsku negu Smile Nadam se da nije ništa ozbiljnije.

UBR Baš si žentlmen Smile No, narodna kaže - nije kome je namenjeno već kome je suđeno a verujem da je bratanac imao širi osmeh povodom te bombonjere nego što bi imala osoba kojoj je namenjena Smile

UBR2 što se tiče banovanja sa LKO ... uvek me je fascinirala ta ljudska ...(potreba, želja, osobina ???) ... da se poziva na zakon samo kada njemu/njoj ide u prilog i da se isti krši kad god je suprotna situacija. Ne mogu reći ni da sam sam drugačiji ali trudim se da barem ne radim to toliko očito. No, i sam kažeš . nije ni bitno, barem imaš mogućnost da se igraš žmurke/vije a da ne izlaziš iz sobe Smile

Izgleda da sam propustila novo podizanje, cccc. Kakvom brzinom se sve to desi, da se prekrstis, odistinski.
A Lazaru cvrsto drzim palceve da sve bude u redu, ako dobro tumacim Blistoka, nije bilo.
Za sve ostalo preporucujem cokoladu s lesnicima. Po mogucstvu crnu Smile

UBR, Blistoce, alal vera sto uvek uspes da se nadjes na pravom mestu u pravo vreme Big smile Klanjam se

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - od jugana - 10.03.2016 12:13

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)