• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
(09.03.2016 23:42)blistok Piše: E ti današnji Lazari, sad bi još i medicinsku negu :) Nadam se da nije ništa ozbiljnije.

UBR Baš si žentlmen :) No, narodna kaže - nije kome je namenjeno već kome je suđeno a verujem da je bratanac imao širi osmeh povodom te bombonjere nego što bi imala osoba kojoj je namenjena :)

UBR2 što se tiče banovanja sa LKO ... uvek me je fascinirala ta ljudska ...(potreba, želja, osobina ???) ... da se poziva na zakon samo kada njemu/njoj ide u prilog i da se isti krši kad god je suprotna situacija. Ne mogu reći ni da sam sam drugačiji ali trudim se da barem ne radim to toliko očito. No, i sam kažeš . nije ni bitno, barem imaš mogućnost da se igraš žmurke/vije a da ne izlaziš iz sobe :)

Izgleda da sam propustila novo podizanje, cccc. Kakvom brzinom se sve to desi, da se prekrstis, odistinski.
A Lazaru cvrsto drzim palceve da sve bude u redu, ako dobro tumacim Blistoka, nije bilo.
Za sve ostalo preporucujem cokoladu s lesnicima. Po mogucstvu crnu :)

UBR, Blistoce, alal vera sto uvek uspes da se nadjes na pravom mestu u pravo vreme :D :klanjam se:

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - od jugana - 10.03.2016 12:13

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)