• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
@Jugana
Pa i ti bi bila na pravom mestu da ne praviš divlje žurke svake večeri umesto da sediš za kompom i dok gledaš serije bacaš poglede na razne sajtove Smile

UBR rekao je da je imao nekih zdravstvenih problema ali nije precizirao. Mada smatram da se ne treba kopirati poruka na koju odgovaraš ako odmah replicraš, u njegovom slučaju ću morati da revidiram stav jer će budući naraštaji (koji budu proučavali moj lik i delo) misliti da pričam sam sa sobom ... i nadstrešnicom Smile

@ Serjoža
U pomenutom slučaju sam iskoristio svoje Ustavom zagarantovano pravo na repliku a vi koliko vidim uglavnom vreme provodite za šankom a ne u temama. Nemam ništa protiv šanka ali u poslednje vreme nisam baš nešto u tom fazonu pa onda neću da remetim veselu atmosferu Smile

@ Admini
Već duže vremena mislim da vas pohvalim zato što konačno ozbiljnije radite na suzbijanju nepotrebnog rasta broja tema - svaka čast. Dodao bih još samo da jeste vaše zakonsko (i domaćinsko) pravo da odlučite ko može u Cafe a ko ne (ovaj deo ne spada pod razne zakone o firmama) ali možda biste mogli da se zaustavite samo na banovanju a ne i da brišete poruke koje ni na koji način ne krše pravilnik pa čak i ako dolaze od nekog ko vam nije baš prirastao ka srcu. Ako ni zbog čega drugog a ono da ne pravite poseban slučaj jer ni jednom drugom banovanom niste obrisali poruke koje su u skladu sa pravilima. Ko zna možda ipak dobijete i čokoladu ako to uradite Smile

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - od blistok - 10.03.2016 23:32

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)