• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
(03.11.2016 13:17)blistok Piše:
(12.01.2016 21:54)blistok Piše: Pre otvorene sezone banovanja prosečan broj poruka u cafeu, po danu, je bio oko 121-2. Sada je 104 i u daljem padu. Nije to samo zbog višestrukog Lazara (UBR otopio se sneg i u Jagodini a njega još nema sa nekim stelt alijasem) dosta nas se povuklo više ili manje iz Cafea, iz raznih razloga, tako da je teško da će ovde skoro doći i do ozbilnijeg pisanja a kamoli konstruktivne rasprave. No gledano sa strane admina, sada je verovatno bolja situacija.

Gledam danas statistiku na cafeu - Komentara po danu: 69,28...
pa sam potražio jedan svoj stariji post. Ova "sitna" razlika u ciframa, a nažalost i u kvalitetu, se može gledati iz više uglova :
1. nas koji smo upozoravali, možemo sada da kažemo - jesam ti rekao ! Ali - kakve koristi od toga.
2. korisnika LKO - isuviše zastarelih posteva i retko ima ljudi koji će priskočiti u pomoć objašnjenjem, savetom ili barem utehom pa neću ni da pišem ovde jer - kakve koristi od toga !
3. admina LKO - operacija uspela, pacijent umro, ali - kakve koristi od toga ??

Možda diZidenti (što napisa jedan uvaženi kolega Smile ) i nisu bili tako loši za svrhu ovog cafea i možda je moglo da se nađe i neko bolje rešenje od trajnog banovanja jer koliko god da smo mi korisnici imali koristi od ovog cafea toliko ste imali i vi u smislu ideja (pa čak i ako su ponekad bile neželjene ili neprimereno napisane) edukacije (vršene od strane korisnika pa je vama šteđeno radno vreme) brzog ispitivanja tržišta (što ćete sada sa nikakvom reakcijom teško postići) i reklamom, a teško da je dobra reklama prazan cafe sa 800 *n članova.
No, svako ima pravo na svoju logiku, pa čak i ako ona nije shvatljiva Smile

Ne, ne, neee...
Pogrešno u detaljima i delu celosti. Big smile
1. Još je rano za "jesam ti rekao". Ovo je sad kao 1916 na zapadnom frontu - ništa se ne dešava samo se sporadično čarka. Dok se ne pojavi TENK u vidu recimo konkurencije. LOL
2. Netačno - skoro svima koji imaju iole smisleno pitanje a da nije "kako da postavim aukciju" ljudi i dalje odgovaraju - neodgovaranje svakako ne može biti valjan razlog za nepitanje, ne, ne.
3. Za to ne znam ništa. Znam samo da nekih koje smo rado viđali i koji su za korisnike imali strpljenja više nema. Recimo DD, AN, ITD... Big smile Fiorelino ne znam po kakvoj je kazni i dalje s nama, ali svaka čast na istrajnosti.
NEMA svako pravo na svoju logiku - logika je logika - ili jeste ili nije. Logika je deo Vaseljene - nije ničija - samo ju poznajemo ili ne poznajemo. Premise ima svako svoje. Big smile

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - od serjoza - 04.11.2016 00:28

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)