• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 3 Glasova - 2.33 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nova kurirska služba - Team Express
(13.10.2016 13:28)alexvuk Piše: Evo sada ću ja dati jedan razlog, zašto ih ne treba uvrstiti nigde, niti bi iko trebao da šalje preko ove službe.

U najboljoj nameri, da testiram novu kurirsku službu, sa kako se čini povoljnim cenama,  rešim ja da budem primalac jednog paketa. Na sajtu lepo piše 0-1kg, 180 dinara, znajući da je pošiljka preko 500 grama, izaberem Team expres. Danas stigne - kaže kurir 240din! Ja pitam, jel to znači da prelazi kilogram, kaže on nešto tipa "pa da, valjda" verujem da ni on nije kriv za ovo.

Ništa, platim ja 240din, bacim kući na vagu - 566 grama!!! Znači za pošiljku od 566 grama, naplaćena mi je poštarina kao da teži između 1 i 3 kilograma. Gledam adresnicu, piše osnovna poštarina 200 i nekakav PDV koji košta 40din. Nigde veze sa cenovnikom na sajtu, gde još piše i - Sve cene su date sa PDV-om.  Kao težina upisano samo 1,  to je valjda jedan kilogram.  Da je recimo bilo 966 grama pa i da razumem, ali ovo ovako merenje otprilike, i odvaljivanje cene, to ni kod aksa nisam video i doživeo.

Realno, sitna je para 60 dinara, da sam rešio da se žalim, možda bi mi i vratili, ne kažem, ali što se mene tiče - hvala lepo, saradnja sa Team expresom je završena u istom trenutku kada je i počela.

Hvala na izuzetno korisnoj informaciji Alexvuk

Poruke u ovoj temi
RE: Nova kurirska služba - Team Express - od saska971 - 25.11.2016 11:56

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)