• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SARADNJA SA PRODAVCEM ili kako da vas nerviraju potencijalni poslovni partneri
Od toga nema nista, danas smo u situaciji takvoj da je ljudima i jedan dinar vazan, niko nije lud pokloniti nekome cak ni sicu.
Ja i drugar smo imali ideju da stavio oglas, da idemo po kucama kome treba slikati stvari i stavljati na oglase, a uslugu bi uzimali 200 dinara. Prvi se javio njegov tast i kada je dosao momenat naplate, drugar kaze ma koje pare, nece taj nista da plati. Kazem ja njemu, ako nece da plati tvoj tast, zato bi bilo ko drugi platio, a on me i dan danas ubedjuje kako je to dobra ideja, oglasavati i prodavati za drugog.

Jedina varajanta je otkup ispod cene pa prodaja, ovako nema nista.

Danas svako nauci da koristi internet i da prodaje, ja sam ucio jednu moju drugaricu kako se stavljaju predmeti na limundo i kupindo. Dosadjivala mi jedno desetak dana dok sve nije ukapirala i sad za jedno mesec i po ili dva meseca koliko prodaje, ima jedno 15-20 pozitivnih ocena i odusevljena je limundom jer sve sto joj smeta po kuci uspe da proda.

Uvek ce neko nekom pokazati kako se to radi, tako da je prodaja umesto nekog "promasena investicija".

To razmisljanje da danas ljudi nemaju vremena, mozete okaciti macku o rep jer niko nista neradi i ima se vremena na pretek.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: SARADNJA SA PRODAVCEM ili kako da vas nerviraju potencijalni poslovni partneri - od zex_91 - 18.10.2016 14:20

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)