• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SARADNJA SA PRODAVCEM ili kako da vas nerviraju potencijalni poslovni partneri
(18.10.2016 14:56)PeggySue Piše:
(18.10.2016 14:20)zex_91 Piše: Danas svako nauci da koristi internet i da prodaje, ja sam ucio jednu moju drugaricu kako se stavljaju predmeti na limundo i kupindo. Dosadjivala mi jedno desetak dana dok sve nije ukapirala i sad za jedno mesec i po ili dva meseca koliko prodaje, ima jedno 15-20 pozitivnih ocena i odusevljena je limundom jer sve sto joj smeta po kuci uspe da proda.

Uvek ce neko nekom pokazati kako se to radi, tako da je prodaja umesto nekog "promasena investicija".

To razmisljanje da danas ljudi nemaju vremena, mozete okaciti macku o rep jer niko nista neradi i ima se vremena na pretek.

Ja sam mojoj najboljoj drugarici otvorila nalog i objasnila kako se koristi Limundo... Šest godina kasnije i dalje ima 0 ocena. Ali me zato redovno zove da joj kupim nešto što je videla na Limundu ili Kupindu. Zašto joj je jednostavnije da izgubimo pola sata šaljući jedna drugoj linkove i poruke prodavca, nego da to uradi sama direktno, ni ja ne razumem, ali tako je. Sto ljudi, sto ćudi.  :)  
Zato sam i pristala da učestvujem u ovom projektu, jer verujem da ima potencijala (iako vidim gomilu potencijalnih problema, sa negativnim ocenama i reklamacijama)
Ne mislim da je problem u samoj ideji koliko u propustu Limunda da bolje objasni koncept
Zato što tvojoj drugarici nije dogorelo do nokata. Kad ti dogori, ne treba ti ni pomoć/savet prijatelja, sve sama odradiš.

Zorom u 3 na buvljak, do 5 već kupljena robica, oduvaš prašinu, plakneš na česmi ako treba, postaviš na ogradu  i uslikaš. Polovni Huawei izlicitiran za siću na Limundu slika ko lud (jesu malo plave slike al bitno da se vidi šta prodaješ) i, pod uslovom da imaš sreće (i da kupac ima net banking) dok stigneš kući tebi već pare legle na račun  :thumbsup:
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: SARADNJA SA PRODAVCEM ili kako da vas nerviraju potencijalni poslovni partneri - od 1halogen - 18.10.2016 16:03

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)